Reality show: Teď je mámou táta. Na plný úvazek!

V dalším premiérovém dílu reality show Táta na plný úvazek se těšte na rodinu Čermákových a Nečasových z Moravy. V jedné řádí temperamentní dvojčata, ve druhé je třeba zorganizovat v bytě 2+kk čtyři osobité sourozence, z nichž jednoho učí doma maminka a do školy dochází jen na přezkoušení.
Tátové si vedou dobře. Maminky budou po návratů domů koukat.
Tátové si vedou dobře. Maminky budou po návratů domů koukat.
archiv FTV Prima

reklama

Maminky od rodin, Sabina a Míša, se znají už od střední školy. Obě mají doma děti a na starosti celou domácnost, na společnou dovolenou na ostrově Korfu se proto už moc těší. Jejich partneři Láďa a Jiří budou mít možnost pochopit, jak těžká a únavná je nepřetržitá péče o děti, a zároveň pochopit každodenní kolotoč svých žen.

Poradí si Láďa se dvěma temperamentními a od sebe téměř nerozeznatelnými dvojčaty? Dokáže si Jiří zorganizovat domácnost se čtyřmi dětmi? 

Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 28. listopadu ve 21.35 na Primě.

Představení rodin 2. dílu: 

Rodina obchodního zástupce Ladislava Čermáka (36) a Sabiny Fleišingerové (38) žije v Ořechově nedaleko Brna. Hlavní náplní jejich rodiny jsou 16 měsíční dvojčata Viktor a Kryštof. Ladislav má z prvního manželství ještě další dva kluky – Vojtu (8) a Ladislava (10). Oba jsou ve střídavé péči a u rodičů se střídají po týdnu. Ladislav si vždy chtěl vyzkoušet mateřskou, teď bude mít příležitost. Navíc jako překvapení pro partnerku chce nafotit s dvojčaty profesionální fotografie do připravovaného dětského pokoje a zařídit jej také nábytkem.

Dvě místnosti pro 6 lidí? 

I rodina Jiřího (40) a Michaely (38) Nečasových žije nedaleko Brna, v Tišnově, kde spolu se 4 dětmi obývá pronajatý byt 2+kk. Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou velmi aktivní a osobité děti. O harmonogram všech jejich kroužků i celou domácnost se stará hlavně maminka, která má vše perfektně zaznamenané. Jak se s její logistikou popere Jiří? Má štěstí, že děti si hodně věcí hlídají už i samy. Zvládnout za manželku bude muset ale školní výuku žáka 1. stupně Kryštofa, kterého doma učí maminka, do školy syn chodí jenom na přezkoušení.

Dvojčata vyžadují čtyři ruce. Táta má jenom dvě! 

Velkým oříškem bude pro tatínka stále hladových dvojčat zejména koupání, které obvykle rodiče řeší postupně s každým synem zvlášť. Tatínek se při něm pěkně zapotí. Stihne si v klidu vypít aspoň kávu na procházce? A jak si malí kluci užijí první návštěvu v dětském parku, kam je doprovodí i jejich dva nevlastní bráškové?

Jiří dělá výškové práce a s dětmi si to celkem užívá, protože jindy na ně nemá čas. Vzhledem k jejich množství a ještě většímu počtu koníčků jej však nečeká lehká práce.

Večeře je tvrdá zkouška jeho otcovského respektu. A to se chystá ještě na nefungující vypínač, jehož výměnu slibuje manželce už rok. Zábavu si užije i na chatě u brněnské přehrady, kam pozve i svého kamaráda Láďu s dvojčaty.

Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 28. listopadu ve 21.35 na Primě.

V PŘEDPREMIĚŘE: Dejte si koupání dvojčat v jednom. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Táta (2) - Koupání dvojčat
[[nid:]]
Show Táta na plný úvazek sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Luxování. Běžné činnosti, kterých je ale někdy na jednoho rodiče moc.

VIDEO: Takto bodovali tátové po týdnu totálního nasazení v rodině

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!