Sledujte, jak si tátové na plný úvazek poradí na cestě z města

Nenechte si ujít další premiérový díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek. V pondělí 12. prosince ve 21.35 na Primě budeme sledovat rodiny Michala Antoše z Chocně a Václava Kmoníčka z Borové u Poličky. I je opustí jejich partnerky Radka Antošová a Olga Vostřelová na celý týden.
Aby se městské děti podívaly na vesnici, naplánovali si tatínci společné spaní ve stanu u domku Václava a Olgy
Aby se městské děti podívaly na vesnici, naplánovali si tatínci společné spaní ve stanu u domku Václava a Olgy
archiv FTV Prima

reklama

Tyto dva tátové na plný úvazek to mají o to složitější, že je čas prázdnin a děti tak budou mít na starost neustále. Zvládne se Vašek postarat o děti a hospodářství s vážně nemocným koněm, nad kterým už "zlomil hůl" i veterinář? Dokáže Michal Radce, že jí zvládne v péči o rodinu plně zastat?

Představení rodin:

Obchodní zástupce Michal (38) s manželkou, učitelkou Radkou (36) žijí klasickým městským způsobem. Největší časovou zátěží rodiny je koníček malého Petra (10), který je hokejovým gólmanem s velmi slibnou kariérou, kterou žije celá rodina. Jeho mladší sestra Michaela (6) je typická princezna. Pracující rodiče nemají času nazbyt, Michal se snaží zabezpečit vše potřebné, Radka po práci pak přebírá i starost o domácnost. Vadí jí však, že manžel večer místo pomoci s dětmi kouká na televizi a chodí se kolem něj po špičkách. Je ráda, že s kamarádkou Olgou může alespoň na týden „vypnout“.

Druhá rodina žije hudbou

Vašek (48) žije v domku s hospodářstvím na vesnici, pracuje v lese a živí se ještě muzikou. Hudbou žije i celá jeho rodina. On sám je kytarista, Olga (36) zpěvačka a syn František (9) nadějný bubeník. Dcera Karolína (7) je jistě brzy doplní také. Na statku se vstává brzo a obstarávají se nejdříve koně, které zde chovají a jeden z nich je smrtelně nemocný. O jeho život bojuje zejména právě Olga. Jak to všechno zvládne táta Vašek sám? Když nikdy ani nezapínal myčku a nebyl s dětmi bez ženy? Bude bez mámy doma sranda, jak si myslí Fanda?

EXTRA: Pusťte si také hned několik ukázek ze zákulisí natáčení tohoto dílu na Primě PLAY TADY

Děti jsou nadšené

Na obou stranách se tatínci rozhodli s dětmi vyrazit na houby. Kde bude jídlo z lesa k večeři a kde děti vezmou zavděk špagetami s kečupem? Aby se městské děti podívaly na vesnici, naplánovali si tatínci společné spaní ve stanu u domku Václava a Olgy. Malá Míša je nadšená z rajtování na koni Blackovi, Péťa si zase zkusí poprvé zabubnovat. Michal si ale musí zvyknout, že na hospodářství snídají nejdříve zvířata, pak teprve lidi. S Vaškem je ale ve shodě, že ve dvou se to lépe táhne. A především s ženou po boku.

Koho musí při večerním ohni nejvíce hlídat? Stihne Michal poprvé připravit vlastní kynutý knedlík jako překvapení pro Radku? A proč Vašek najednou leští postroje na koně?

Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 12. prosince ve 21.35 na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Za scénou TNPÚ (4): Kůň patří do rodiny

Show Táta na plný úvazek sledujte každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení a neustálou pozornost. Co se stane, když maminky přenechají děti i dům svým partnerům a vyrazí na dámskou jízdu k moři?

Takto si vedli další tátové na plný úvazek. Pusťte si celý 3. díl na Primě PLAY

Rodina Jiřího (40) a Michaely (38) Nečasových žije nedaleko Brna, v Tišnově. Jejich děti jsou Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou velmi aktivní a osobité děti.

Sledujte další jízdu dvou tátů na plný úvazek na Primě PLAY včetně nej scén z dílu


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!