FOTOGALERIE: Teď vaří šéf light! Nová řada oblíbeného pořadu startuje v úterý 27. září

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem jde do páté sezony. Premiérový díl uvidíte už v úterý 27. 9. ve 21.30 na Primě. Těšte se na novinky. Šéf se tentokrát zaměří na racionální stravu, kterou vaří s chutí a chutně.
Premiérovou V. řadu Teď vaří šéf! sledujte v úterý ve 21:30 na Primě.
Premiérovou V. řadu Teď vaří šéf! sledujte v úterý ve 21:30 na Primě.
archiv FTV Prima

reklama

Pořad, který úspěšně spojuje profesionalitu s domácí kuchyní. Zdeněk Pohlreich učí diváky připravovat celou řadu skvělých pokrmů a snaží se tak dokázat, že domácí vaření nemusí být žádná věda. Vždy však klade důraz na kvalitní suroviny a jejich čerstvost. Při vaření se i tentokrát tvůrci zaměřili na pokrmy na celý den.

VIDEOrecepty z pořadu najdete na PrimaPLAY TADY 

Tématem jednotlivých dílů je v nové sérii odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla.

 

Zdeněk chce divákům ukázat, že i tradiční pokrmy lze připravit zdravě a lehce, například zahustit polévku jde i jiným způsobem nežli jíškou. "Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” říká k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich.

Prohlédněte si ve FOTOGALERII, kde se nová řada pořadu natáčela, a jak to vypadá za scénou přípravy slavné cooking show:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!