Teď vaří šéf! v premiérových jarních dílech. V neděli v 18.00

Nedělní odpoledne opět ovládne Zdeněk Pohlreich se svojí školou vaření. Těšit se můžete na další várku zajímavých receptů v celkem osmi premiérových dílech. Co vás šéf naučí hned v tom prvním? To se podívejte v upoutávce v úvodu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Teď vaří šéf! (1) - upoutávka

reklama

Zdeněk Pohlreich v šesté řadě tohoto divácky oblíbeného pořadu, který je založený na propojení profesionality a domácí kuchyně, vás opět pozve do své kuchyně na statku a naučí vás celou řadu nových, zajímavých a chutných receptů.

„Když se chcete stravovat nějak racionálně, je důležité nenechat tělo vyhladovět,“ říká Zdeněk Pohlreich a mluví ze své zkušenosti.

V každém díle premiérové šesté řady Teď vaří šéf! proto uvaří menu na celý den, které současně splňuje veškeré nároky na zdravé a lehké stravování.

Premiérové díly pořadu Teď vaří šéf! startují už tuto neděli v 18.00 na Primě! 

 

Nepodceňujte servírování.

Nejlepší Prima kuchař je zpět. Teď vaří šéf! premiérově v neděli v podvečer

 

 

Ještě více inspirace do jarní kuchyně určitě načerpáte i z nejnovějšího čísla časopisu Prima FRRESH. Právě je na stáncích!

 

Jarní číslo časopisu Prima FRESH

Užijte si krásné jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Šéfova nová kuchařka: Lehká kuchyně

Lehká kuchyně v populární kuchařce Zdeňka Pohlreicha právě v e-shopu

reklama

reklama