V neděli vás na Prima LOVE zahltí matka ve filmu Temné úmysly

Temné úmysly uvidíte v neděli večer po 20. hodině na Prima LOVE. Uvidíte nemyslitelné téma, které dokáže vyděsit každého rodiče. Jak z takové životní situace ven vám ukáže hlavní postavu filmu Molly.
Temné úmysly
Temné úmysly
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Během sobotního večera se na Prima LOVE zaměříme na téma mateřství. Ztráta dítěte v jakékoliv verzi děsí každého rodiče. Naše ratolest jsou to nejlepší, co nás v životě potkalo, hlídáme je a předáváme jim to nejlepší, co od života může dostat. Co když o něj ale nečekaně přjdete?

Nečekané temné stránky

Molly se narodí krásná dcera, je šťastná, ale nezvládá být perfektní matkou. Když se seznámí s Beth, která má malého chlapce, tak se všechny starosti rozplynou. Molly se s její pomocí začne péče o dítě dařit. Tedy až do té chvíle kdy zjistí, že Beth se jí snaží dceru ukrást...
Beth čeká neplánované dítě s ženatým lékařem Bobem, který s ní nechce mít nic společného. Beth ho přijde navštívit, nejdříve ohrožuje nožem sama sebe a pak i jeho. Z bytu odejde, ale ještě zvenčí nožem poškodí vchodové dveře. Molly je čerstvou maminkou roztomilé holčičky Avy, má hodného manžela Brada, který pracuju jako hasič a často není doma. Molly má problémy vstávat v noci k dceři, je unavená a připadá jí, že nikdo nerozumí tomu, jak se cítí.

Temné úmysly - upoutávka
Temné úmysly - upoutávka

Její manžel jí doporučí internetovou stránku, kde se seznámí s maminkou Beth, která má syna Roberta. Molly a Beth si skvěle rozumí a podporují se. Beth tráví hodně času u Molly doma, když ji přijde navštívit její kamarádka Susan, Beth jí naznačí, že není vítána. Susan nevěří Beth, a tak si o ní začne zjišťovat informace.
Jednou jdou ženy spolu na oběd a Beth vnutí Molly alkoholický koktejl. Brad ji pak najde spící na gauči, nic si nepamatuje a nechala Avy celé odpoledne zavřenou v autě. Beth poví Bradovi, že má Molly poporodní deprese a bere léky. Susan zjistí, že Beth nemůže mít děti a Robert je dítě sousedů. Chce Molly varovat, ale ona je zdrogovaná v posteli....

Sledujte napínavý příběh s názvem Temné úmysly na Prima LOVE již tuto neděli ve 20.00.

Reklama
Reklama