Už dnes totální proměna TOP STAR magazínu. Má nového moderátora i podobu

TOP STAR magazín má zbrusu novou podobu! Nové studio, nový čas vysílání a novou hvězdu – moderátora Davida Gránského. Poprvé se divákům představí už v úterý 17. ledna ve 21.35 na Primě.
TOP STAR magazín 2017 (3) - upoutávka
TOP STAR magazín 2017 (3) - upoutávka

První díl přinese exkluzivní zpověď Aničky Slováčkové o jejích zdravotních problémech, herec Miroslav Donutil prozradí detaily ze hry Sluha dvou pánů a manželé Pomeje odhalí, proč chtějí žít v Thajsku.

„Zkrátili jsme stopáž pořadu z původní hodiny přibližně na 40 minut. Reportáže budou svižnější, některé zaměřené na mladší diváky, ale nic podstatného ze světa showbyznysu v TOP STAR magazínu nebude chybět. Do týmu, který TOP STAR magazín připravuje, se také vracejí dvě ostřílené reportérky. Agáta Prachařová bude ve službách módní akademie, já budu mít na starosti hvězdné večírky a párty. Magazín také nabídne nové rubriky a těšte se i na moderátora Davida Gránského,“ říká Eva Decastelo, editorka pořadu.

TOP STAR magazín v novém - David Gránský 5
Autor: archiv FTV Prima TOP STAR magazín v novém - David Gránský 5

Prozkoumáme svět slavných, bohatých a mocných. Exkluzivní reportáže, odhalená tajemství, dojemné, zábavné i šokující příběhy. Tím vším bude provázet David Gránský. „Jsem za to samozřejmě rád, protože je to pro mě úplně nová výzva a moderování nová disciplína. Já bych to ale nijak nedramatizoval, prostě jsem nervózní z toho, jak mě diváci přijmou. Každá změna je vždycky o nervy. TOP STAR magazín je hodný a vstřícný. Podle mě jediný bulvární pořad, ve kterém se diváci můžou opravdu dozvědět něco o svých oblíbených celebritách,“ říká David Gránský.

TOP STAR magazín v novém - David Gránský 4
Autor: archiv FTV Prima TOP STAR magazín v novém - David Gránský 4

TOP STAR magazín v novém čase s Davidem Gránským poprvé už v úterý 17. ledna 2017 ve 21.35 na Primě.reklama