11 věcí, které jste nevěděli o Johnny Deppovi

Jeho role zná skoro každý, věděli jste ale, kolik má tahle superhvězda tetování, čeho se nejvíc bojí a proč ho mají rádi Komančové? Stačí kliknout a dozvíte se to.
Filmy Johnnyho Deppa
Filmy Johnnyho Deppa

reklama

Johnny Depp je superhvězda a to už pěkných pár let. Začalo to Noční můrou v Elm Street, pokračovalo seriálem Jump Street 21, následoval Střihoruký Edward nebo Piráti z Karibiku. Depp má patent na trošku divné, ale hodně zábavné a zajímavé hrdiny a i když v posledních letech pár filmových přešlapů udělal, pořád se řadí k největším hereckým osobnostem. Fanoušků má dost, těchto jedenáct věcí však možná neví ani ti největší z nich.

1. Časopis People každý rok vyhlašuje nejvíc sexy muže na světě, Johnny Depp se v anketě umístil na prvním místě a to rovnou dvakrát, poprvé v roce 2003, podruhé o šest let později.

2. Má třináct tetování (dvě z nich jsou jména jeho dětí, jedno jméno matky), dva stříbrné zuby a v mládí se několikrát naschvál pořezal nožem. O svém těle mluví jako o deníku, každá jizva prý značí konkrétní etapu jeho života.

pirates of the caribbean Foto:

3. V roce 2012 byl zapsaný v knize Guinessových rekordů jako nejlépe placený herec světa. Vydělal si 75 milionů dolarů.

4. Když byla jeho dcera Lily-Rose těžce nemocná, vyléčili ji v nemocnici Green Ormond Street. Depp se na oplátku stavil za malými pacienty v kostýmu Jacka Sparrowa a několik hodin jim četl knížky. Nemocnici pak věnovat milion liber.

public enemies Foto:

5. Na Bahamách má vlastní ostrov a ve Francii vinici.

6. V dětství pořádně zlobil a tak trochu mu to vydrželo. Cigarety začal kouřit ve dvanácti a když došlo na řeč o marihuaně a jeho dětech, prohlásil, že jim ji radši dá sám, než aby ji sháněli od nějakého dealera. Chtěl mít věci pod kontrolou.

alice in wonderland Foto:

7. Sbírá dost podivné věci. Má doma kolekci zbraní, brouků a falešných knírů.

8. Jednou prohlásil, že ho nejvíc děsí možnost, že se herectví budou věnovat i jeho děti. Má bohužel smůlu, šestnáctiletá Lily-Rose Melody už se mihla v hororu Mroží muž a příští rok chystá hororovou komedii Yoga Hosers. Oba filmy režíruje Kevin Smith a v obou se mihl, respektive mihne i samotný Johnny Depp. Když už má dcera hrát, tak na ni táta bude alespoň dohlížet.

edward the scissorhand Foto:

9. Když byl malý, jeho rodina se často stěhovala. Než se usadili, žili Johnny Depp a jeho sourozenci na více než dvaceti místech.

10. Politička LaDonna Harris, která patří k americkým indiánům Komančům, se rozhodla Deppa adoptovat a přijmout do kmene. Bylo to prý i díky tomu, že když si Depp zahrál ve westernu Osamělý jezdec, jeho postava měl být indián Tonto a on se ho rozhodl zahrát jako Komanče.

black mass Foto:

11. Byl zasnoubený se třemi herečkami – s Jennifer Grey z Hříšného tance, hvězdou kultovního Městečka Twin Peaks Sherylin Fenn a s Winonou Ryder. S francouzskou kráskou Vanessou Paradis, se kterou má dvě děti a žil s ní třináct let, to k zásnubám nedotáhl.

reklama

reklama