3 infarkty a kóma. Tuhle kombinaci na pařbě radši vynechte!

Je léto, pařby a fesťáky v plném proudu. Takže pozor: Osmnáctiletá baculka Jayde Dinsdale toho nevypila zas až tak moc. Ani ve snu jí nenapadlo, že bude bojovat o život, přežije tři srdeční záchvaty a probere se z kómatu. Víme, co měla v klubu.
Jayde Dinsdale, 18 let, strávil tři týdny v kómatu

Jayde, která bydlí a studuje v Sumersetu,  si dala tři mixované nápoje, které se prodávají v Británii jako "jagerbomb" - vyrábějí se ze známé značky alkoholu a energy drinků.

"Doktoři mi řekli, že všechno, co se mi stalo, souvidí právě s energy drinky a alkoholem." Kombinace kofeinu v nápojích a alkoholu dívku málem zabila. V koupelně se zhroutila až po osmi hodinách od návratu z nočního tahu. "Upadla na podlahu v koupelně, uhodila se hlavou o umyvadlo a radiátor," vzpomíná její matka Natalie. "Dala jsem ji do stabilizované polohy a šílela hrůzou, protože modrala. To už přicházel další srdeční záchvat. Křičela jsem na přítele, aby zavolal záchranku... Je to zázrak, že je mezi námi. Na té podlaze mi připadala mrtvá."

Jayde nemá nemocné srdce a nikdy předtím nepociťovala žádné potíže. Dnes si bedlivě hlídá, kolik kofeinu obsahují energetické nápoje a snaží se uzdavit. "Bývám hodně unavená, někdy se mi stane, že ráno vůbec nemůžu vylézt z postele. Ale je to lepší a lepší."

Další skutečné životní příběhy:

Článek

Leanne měla štěstí. Přežila Foto: HotSpot media

Spolkla pilulku a její tvář málem explodovala. Může se to stát i vám?

Teoreticky ano, pokud patříte mezi dvě osoby z milionu, které trpí Stevens-Johnsonovým syndromem a nevíte o tom. Který lék způsobil sedmnáctileté Leanne Howes milion ...
Dylan Benson se svým synem

Zázračný chlapeček Iver. Má jen tátu, maminka umřela dřív, než se narodil

Kůň bydlí přímo v domě - Obrázek 9

Tohle je trochu moc! Kůň bydlí přímo v domě (FOTOGALERIE)

Krásná, ale smutná

Kdo svede tuhle lesbu, získá 2,6 miliardy korun (FOTO její partnerky v článku)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama