3 záhady života Ivety Bartošové: Sexuální zneužívání, únos, podivné datum

Iveta Bartošová si sebou vzala do hrobu několik tajemství, která mohla objasnit jen ona a které zřejmě nikdy nebudou úplně objasněny. I když... třetí záhada by se vyřešení možná dočkat mohla. V minulosti zpěvačky figuruje údajné sexuální zneužívání, podivný únos i nevěrohodný dopis na rozloučenou.
Iveta Bartošová v plné polní
Iveta Bartošová v plné polní
facebook

reklama

1. Ublížil jí vlastní otec?

Strašlivá pomluva, která se několikrát za života Ivety Bartošové vynořila jako vysvětlení pro její nevyrovnané chování nebo poodkryté rodinné tajemství toho nejhoršího kalibru? Ivete nežije a nežije už ani její otec, takže se budeme držet zásady: o mrtvých jen dobře.  Vedle svého tatínka ve Frenštátu by Iveta mohla být pohřbena, ale jasno o místě jejího posledního odpočinku zatím není. Pohřeb zařizuje Josef Rychtář - rozhodl se pro bílé Ivetiny svatební šaty i bílou rakev.

2. Roman Tříska, záhadný únosce

Ve srovnání s loňskou italskou eskapádou v doprovodu Zdeňka Macury, která skončila až v italském domě rodiny Martucciových, byl údajný únos v roce 1994 Romanem Třískou opředený mnohem většími nejasnostmi. Dál to tak zůstává i po soudu, který prokázal, že Iveta v mnoha bodech lhala. K únosu mělo dojít na jaře 1994, kdy byl zpěvaččin tehdejší partner Ladislav Štaidl v USA.

Podle Ivetiných slov jí Tříska namluvil, že je odposlouchávaná, věznil ji a opakovaně znásilňoval. „Byl hnusnej a smradlavej. Přivazoval mě k topení. Znásilňoval mě znovu a znovu. Nemohla jsem se ani hýbat,“ napsala ve své knize. Co se tehdy přesně stalo už nikdo nevysvětlí.

Velký přehled mužů jejího života

3. Podivné datum na dopise na rozloučenou pro Artura

Josef Rychtář pieta - Obrázek 1

Rychtářovo šokující přiznání: Proč zfalšoval dopis pro Artura?

V dopise nejsou vůbec žádné gramatické chyby, není napsaný roztřeseně. Podle svědků kráčela Iveta k místu srážky s vlakem velmi pomalu a jakoby ve snách. Dokázala by napsat takový dopis pod vlivem prášků nebo alkoholu? Právě dopisy, které po sobě zanechala (Josef Rychtář tvrdí, že ten jeho zabavila policie) by nakonec rozluštěny být mohly. Kdo ví, jaké vydají svědectví.

Mohlo by vás zajímat:

Macura je ze smrti Ivety moc nešťastný!

Zmlácený Macura exkluzivně pro Prima-Style.cz: Kytka na koleje pro Ivetu, trestní oznámení na Rychtáře (FOTOGALERIE)

Iveta Bartošová bude údajně pohřbená ve svých svatebních šatech

Ivetu pohřbí ve svatebních šatech?

Video VIP zprávy: Kde asi je dopis, který napsala Iveta svému manželovi?

Kde je druhý dopis?

Ti dva si opravdu nedají pokoj!

Rychtář s Macurou: Rvačka před domem. To má být pieta?! - VIDEO

reklama

reklama