30 let spolu a stále jako hrdličky! Jak to Tom Hanks se svou ženou dělají, že i po tolika letech vypadají jako dvě hrdličky?

Famózní herec Tom Hanks (61) a jeho žena Rita Wilson (61) se milují jako zamlada. Jak jinak si vysvětlit jejich spokojené výrazy, časté doteky a úsměvy na toho druhého? A to spolu manželé budou letos v dubnu neuvěřitelných 30 let! Mají nějaký návod na spokojené manželství?
Tom Hanks se ženou
Tom Hanks se ženou
twitter/Stylist Magazine ‏

reklama

V první řadě – Tom je slušňák. Ani na filmovém plátně ani v soukromí, nikdy nebyl postaven do role lamače ženských srdcí. Jejich souznění je v Hollywoodu známé. Však také patří mezi manželskou raritu! 30 společných let jen dokazuje, že tihle dva pro sebe byli stvořeni!

 

 

A pak tu máme Ritinu spolehlivost a praktičnost. I když je sama herečkou, svou kariéru kvůli Tomovi upozadila a s láskou pečovala o teplo rodinného krbu. Manželé spolu mají dvaadvacetiletého Trumana a sedmadvacetiletého Chestera. Ten měl v minulosti problém s drogami a jinými návykovými látkami.

 

 

Ale nebyla to jen problémová léta jejich syna, ale také rakovina prsu, kterou Ritě zjistili doktoři před pár lety. Tom jí byl obrovskou oporou. Ještě aby ne – jeho první manželku Samanthu Lewes rakovina zabila.

V dobrém i zlém, to je nejspíš ten návod na spokojené manželství. Návod, který by bez lásky rozhodně nefungoval. 

reklama

reklama