5 TOP mejdanů tohoto roku!

V letošním roce proběhla spousta povedených party, ale některé jsou prostě nezapomenutelné. V redakci jsme se shodli na pěti památných akcích, které podle nás vstoupily letos do dějin.
Svitavy rvačka - Obrázek 21
Svitavy rvačka - Obrázek 21
Jiří Janoušek

reklama

1. Italský mejdan

Ano, zase ta Iveta!!!

Hlavní aktéři: Iveta Bartošová, Zdeněk Macura, Josef Rychtář, Domenicco Martucci, mama Martucci, Interpol, Karabinieři, policie ČR

Tohle byla party od začátku až do konce. Začalo to tím, že se skoro zapomenutá zpěvačka hitu Knoflíky lásky nudila a její oficiální milenec zrovna nebyl doma. Tak se trochu posilnila a chtěla zavolat bývalému, aby jí rozptýlil. Akorát mu nebyla schopná brnknout sama, tak do toho zapojila štáb televize Prima, konkrétně VIP zprávy. A díky nim se spojila se Zdeňkem Macurou.

Iveta Bartošová v bílých plavkách

Speciální vydání Módní policie: Alkonovela Bartošová!

Ten neváhal ani chvilku a už vezl zpěvačku na pokraji deliria na výlet k moři do Itálie. Mejdan to byl obrovský. Chtěl se ho zúčastnit i její bodyguard (nyní už manžel Ivety) Josef Rychtář, další exmilenec italský hrabě Domenico Martucci a státní orgány. Iveta za tu dobu působila, že je tak trochu mimo a vzhledem k tomu, že celá aféra trvala asi měsíc, tak klobouk dolů.

Tohle by nevymysleli ani tvůrci filmu Leaving Las Vegas, kde se snaží Nicolas Cage upít k smrti. Kam se ale Cage hrabe na Alkonovelu z Uhřiněvsi!!! Nyní to vypadá, že večírek skončil, ale po rvačce ve Svitavách si troufáme tvrdit, že tohle zdaleka není konec a mejdan bude pokračovat, dokud budou jeho účastníci schopni dál přijímat tekutiny.

Video VIP zprávy: Macura versus Rychtář

Rychtář s Macurou: Šílená rvačka na koncertě Ivety Bartošové ve Svitavách (průběžně aktualizujeme)

Video VIP zprávy: Co říká na dění okolo Ivety Bartošové mediální odborník?

Alkonovela Bartošová: Co říká odborník?

Domenice Martucci obvinil Josefa Rychtáře, že chce Ivetu zabít

Průvodce šílenou alkonovelou Bartošová

2. Válka gangů na večírku Sámera Issy

Zpěvák Sámer Issa se snaží zbavit image zlobivého bílého floutka, a proto se rozhodl konat dobré skutky. Udělal party s bohulibým záměrem podpořit chudé děti v Sýrii, jenže… Do CoCo Baru, kde mejdan probíhal naběhl zuřivý Albánec a několikrát bodl přítomného boxera u stolu do hrudi. Přijela záchranka, policie, celou ulici zavřeli a Sámer okamžitě vystřízlivěl.

Tohle byl totiž na české poměry opravdu pořádný nářez. Issa díky tomu pocítil, jaké by to bylo ocitnout se na vlastní kůži ve filmu Quentina Tarantina. Nakonec mohl být rád, že nepřišel ještě Machette a nevymlátil zbytek baru.

 

Sámer Issa bude křtít nový videoklip. Neuvěříte, koho si vybral za kmotru!

Víme první: Na party Sámera Issy pobodali známého boxera. Museli mu vzít slezinu

Jen pár minut před incidentem si Sámer Issa ještě stihl zazpívat

Skandál na party Sámera Issy... tekla krev!


3. Lesk a bída karlovarského festivalu

Závěrečný mejdan k ukončení Filmového Festivalu v Kalových Varech v hotelu Thermal byl sice plný blyštivých star v luxusních róbách, ale chyběla na něm hlavní hvězda festivalu John Travolta. Ten se bohužel nemohl zúčastnit závěrečné party, ale i tak se akce povedla. Akorát se letos nikdo nahý nekoupal v bazénu na střeše nejpopulárnějšího lázeňského hotelu u Čechách.

Člen skupiny Lucie Robert Kodym  dostal na party v hotelu Pupp od hollywoodské hvězdy Johna Travolty podivnou tyč s jablkem. Byl z ní naprosto nadšený. Prohlásil, že z ní udělá putovní hůl a jednotliví muzikanti z Lucie si ji budou navzájem půjčovat.

Největší úlety na festivalu ve Varech

4. Rodinka Štikových loupí orchideje

Na party v hotelu Hilton přišla rodina Štikových v původní sestavě (to se ještě blond Ornella veřejně ukazovala se svou matkou Monikou) a děly se věci. Ornella se se sestřenkou vzájemně fotily v exponátech vystavených aut v hotelovém lobby a pak si Monika Štiková všimla, že hostesky všem při odchodu dávají jako dárek orchidej. A napadlo jí, že celá rodinka vyjde z hotelu hned několikrát…

 

Kdo by řekl, že jde o čerstvou maminku po porodu

Ornella Štiková měla zálusk na orchideje

5. Mesárošová se rozjela na Muži Roku

Soustředění soutěže o nejhezčího chlapa v Čechách bývá vždy zajímavé. Zvlášť když organizátor pozve do hotelu s bazénem poblíž Prahy kromě dvanácti mladíků i silikonovou modelku a nazývá to soustředěním. Jenže... Kdo by se na cokoliv soustředil, když si Mesárošová v titěrných bikinách lehne k bazénu a ukazuje svým silikonům, jaké to je, když hřeje letní sluníčko.

 

Dominika Mesárošová se opaluje

Mesarošová se zase prsila. Zajímají ještě někoho její silikony?

Zvláštní reality kategorie:

TOP 5 nejlepších party ve Vile VyVolených. 

Zdenča by líbala celý svět

VIDEO: Rvačka a nestydatá dívčí líbačka. Vila se otřásla v základech!

Tentokrát to bylo ve Vile opravdu husté. Porušil někdo pravidla?

Noční rvačka ve Vile: Komu ujely nervy? A kdo za to bude pykat?

Halloween party - Obrázek 17

Video: Halloween party!

Petr to měl pevně v rukou

Petr Zvěřina ve Vile pásl ovečky!

-dad-

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

video VIP zprávy: Svatba Ivety Bartošové patřila k těm nejskromnějším, ale také nejvíc sledovaným

Svatby roku: Tajné, okázalé... i ty ostatní!

video VIP zprávy: Tyto osobnosti nám budou opravdu chybět...

Smutný přehled roku 2013: Kdo nás navždy opustil?

reklama

reklama