5 TOP proměn celebrit: kdo se nejvíc změnil k horšímu?

Hvězdy rádi mění image, a proto zkouší nové účesy, styly, barvy, diety, očistné kúry, ale vždycky to nedopadne zrovna nejlíp…
Proměny celebrit - Ewa Farná
Proměny celebrit - Ewa Farná
Jiří Janoušek

reklama

1. Miley Cyrus: Z roztomilé holčičky punkerkou, která olizuje kouli

Proměny celebrit - Miley Cyrus Foto: facebook

Zpěvačka Miley Cyrus začínala jako naivní teenagerka Hannah Montana a rodiče všech dětí ji milovali. Jenže Cyrus toho už měla dost, tak si nahá sedla na demoliční kouli a začala lascivně olizovat provaz, na kterém byla zavěšená. S dětskou ikonou byl konec a bourání baráků už nikdy nebude stejné…

2. Jake Gyllenhaal: zhubnul tak, že vypadá jako smrtka

Proměny celebrit - Jack Gylenhaal Foto: facebook

Chápeme, že kvůli zajímavé roli jsou herci schopni udělat mnohé, ale zničit si zdraví, není zrovna to pravé ořechové. Navíc když pak dotyčný vypadá, že zestárl tak o padesát let a ze sexy herce se stane seschlá troska. Jake Gyllenhaal zhubnul kvůli roli ve filmu Nightcrawler skoro dvacet kilo, a kdybyste ho potkali, jak žebrá na Václaváku, vsadíme se, že byste mu nedali ani pětník. Přitom patřil k nejvíc sexy mužům planety!

3. Ethan Hawke: z krasavce tranckou

Proměny celebrit - Ethan Hawke Foto: facebook

Herec a bývalý manžel Umy Thurman Ethan Hawke se odbarvil na platinovou blond a začal se silně malovat. Naštěstí se hvězda filmu Training day nezbláznila, ale hraje v divadelní hře Clive, kterou také sám režíruje. Jenže tahle moda se mu zalíbila a chodí tak prý i v civilu. No další Umu Thurman na tuhle image rozhodně nesbalí.

4. Rihanna: ze sexy divošky fanatickou muslimkou

Proměny celebrit - Rihanna Foto: facebook

Barbadosská zpěvačka Rihanna nepřestává šokovat. Potom co kouřila dva jointy najednou, předstírala masturbaci na podiu a sjetá pod obraz ukázala všem na party zadek, se nakonec zahalila. Načapali jsme ji v Abu Dhabí před mešitou, kde se tvářila jako svatá. Ano, přesně tak si představujeme typickou cudnou muslimskou ženu. Klobouk, vlastně šátek, dolů!

Ewa Farná: z diblíka matrónou

Proměny celebrit - Ewa Farná Foto: facebook

Zpěvačka Ewa Farná má podobný osud jako Miley Cyrus. Jako teenager se stala velkou hvězdou a jako sladká dívenka v nadkolenkách hopsala po podiu, kde se ptala, jestli jí má vůbec někdo rád. Ale narozdíl od Miley se Farná rozhodla spíše zahalovat než se svlékat a lézt na koule. Možná to bude tím, že Ewa věkem získala pořádné ženské tvary, a kdyby si vlezla na Mileyninu kouli, strop by to  možná nevydržel a Farná by šla rovnou k zemi.

Fotogalerie

 Mohlo by vás zajímat

Tajemná dívka a kníže

To byl ale trapas! Co se celebritám loni fakt nepovedlo

Jana Doleželová má řasy jako Bambi

Víme, jak asi probíhal rozhovor o milence mezi Doleželovou a milardářem

reklama

reklama