50 Cent je na mizině! Vyhlásil bankrot a jeho dluhy jsou astronomické

Jednou si nahoře, jednou si dole...
Jak by teď byl 50 Cent rád za plusový půldolar v účetnictví
Jak by teď byl 50 Cent rád za plusový půldolar v účetnictví

reklama

Známý rapper, držitel Grammy, který vlastní dům o 21 ložnicích, se dostal do finančních potíží. Vyhlášení bankrotu mu pomůže pokračovat v práci, zatímco si bude dělat pořádek v účtech. Curtis James Jackson III známý jako 50 Cent (aka Fiddy) vyhlásil bankrot jen pár dnů poté, co mu soud nařídil zaplatit 5 milionů dolarů Lastonii Levistonové, jejíž lechtivé video zveřejnil před šesti lety na svém webu.

Dnes by byl Curtin Jackson jistě rád, kdyby měl oněch 50 centů, ale on má spíše 50 milionů dluh. Taková je maximální výše jeho pohledávek, ta minimální odhadovaná je 10 milionů, což je v přepočtu pořád hodně slušných zhruba 246 milionů korun.

Rapper, známý zejména albem Get Rich or Die Tryin (Zbohatni, nebo zemři, když se o to snažíš), zkrátka nemá kde vzít peníze na zaplacení pokuty za zveřejnění nahrávky sexuálních hrátek Lastonnie Levistonové. V roce 2009 video pověsil na svůj web a navíc ho celé vybavil komentářem, v němž vystupoval v přestrojení pod jménem Pimpin Curly. Nevybíravá slova se tehdy týkala hlavně faktu, že má Levistonová dítě s jeho rappovým rivalem Rickem Rossem, s nímž byl tehdy Fiddy ve slovní i rappové přestřelce.

Co myslíte, ustojí to 50 Cent nebo se přejmenuje na -50 Mil?

Na velikosti... vážně nezáleží!

Jak se povedl Ant-Man? Přečtěte si první reakce českých diváků na novou marvelovku!

reklama

reklama