50 miliónů followerů Bieberovi VYČMUCHALO vysněnou sedmnáctku z Instáče: Kdo je kvítko s policejním záznamem a zálibou ve skupinovém sexu?

Justin na Instagramu postoval obrázek neznámé roštěnky s udiveným dotazem, o koho může jít a rozjelo se celoplanetární pátrání. Bieberovy fanynky se rozhodly zjistit, kdože je další z jejich milionů konkurentek. A co vyvolalo obzvlášť pobouření, že o krásnou neznámou projevil zájem i samotný IDOL!
Justinova múza je pěkná rošťanda a pokud se s ní setká, má se na co těšit...
Justinova múza je pěkná rošťanda a pokud se s ní setká, má se na co těšit...
instagram

reklama

Identita atraktivní dívenky nemohla zůstat dlouho utajená, zvlášť když Justin svým „OMG, kdo to je?“, na Instagramu dal povel téměř padesáti milionové mase followerů mase, aby mu ji přinesla v zubech. Jedná se o 17-tiletou Cindy Kimberly ze Španělska a na síti nejde o úplně neznámou postavičku. Pro její atraktivní vzhled už měla na Instagramu kolem stopadesát tisíc fanoušků. Jenže od Justinova komentáře jich má skoro třikrát tolik.

Selena a Justin se opět scházejí, ale rádi by se vyhnuli mediálnímu cirkusu. Mědia po nich jdou jak pověstná slepice po plivanci...

Noční můra se vrací, Selena a Justin spolu opět randí!? Vídají se obden a jejich okolí tvrdí, že…

Co se tedy o kočičce ví? Dosud studuje a před rokem si podala inzerát pro rodiče, kteří hledají chůvu. Údajně byla ochotná pracovat za 3 dolary za hodinu, tedy asi 75 korun. Také má policejní záznam ze města Villajoyosa. Výtržnice totiž v patnácti letech nasávala alkohol na ulici. Jenže ty nejzajímavější věci se dozvíme právě z Instagramu.

Justin opět dokázal, jak může sláva člověka zaslepit a zblbnout.

VIDEO drsňáka roku! Co se stane, když vytočíte ukňouraného BIEBERA? Justine, jsi k smíchu...

Cindy se má na svém profilu své portréty malované fanoušky, různě stylizované fotografie včetně pořádné krvárny. A překvapivě také podivnou momentku milostného propletence pěti těl stylem „každý s každým“. Zvláštní na ní je, že se jedná o bisexuální orgie pěti lidí, z nichž jen jedna je žena. Poněkud podivné choutky. Ale právě tohle možná Justina Biebera přitahuje. A množná i gesto minividea, které kráska postovala. Jde o krátký fragment, kdy sedí u počítače a poslouchá jeho skladbu. Wow, z toho něco může být!

Justin hledá tuto dívku. Neznáte ji?

Justin Bieber hledá tuhle krásku a prosí fanoušky o pomoc!

Justin vs Kanada a ISIS vs muslimové...

VIDEO: Televizní komička šokovala. Přirovnala Justina Biebera k muslimským teroristům!

Justin je velikán....hudební.

JUSTIN BIEBER: Mám ho většího! Zpěvák tvrdí, že nebyl ve formě, když ho tajně vyfotili nahého...

reklama

reklama