50 odstínů šedi: Trailer vám může ublížit

Dlouho očekávaný trailer k filmu Padesát odstínů šedi, který tenhle týden konečně uviděla i veřejnost, může mít podle psychologů nebezpečný vliv na váš vztah. Prý máte dobře rozlišovat mezi rozjitřenou fantazií a realitou vašeho života. Jinými slovy: chlápek vedle vás těžko bude jako Christian Grey.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Za chvíli se budeš chvět rozkoší
youtube.com

reklama

Jenže miliony žen na celém světě při pohledu na Jamieho Dornana v roli Christiana Greye už teď lapají po dechu. Zvlášť, když ani náhodou netvrdil novinářům, že natáčení sexuálních scén byla náročná profesionální záležitost pod drobnohledem štábu, jak to obvykle herci dělávají. Naopak. "Fantasticky jsem se bavil." A na výsledku je to už podle traileru setsakra vidět. Posuďte sami.

Fenomén 50 odstínu šedi

Fenomén 50 odstínů šedi

Perlička: Za oceánem už se uvažuje o televizním seriálu. Práva byla koupena. Kdo bude Christiana hrát na pokračování není zatím známo.

Modelka Aneta Vignerová a Roberte Anderle jako hrdinové knihy Padesát odstíny šedi

Vignerová šokuje: inspirovala se erotickou knihou Padesát odstínů šedi

Tenhle muž inspiroval autorku knihy 50 odstínů šedi

Hrdina knihy Padesát odstínů šedi skutečně existuje: Je to Ital!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!