5+1 nejoblíbenějších fotbalistů na sociálních sítích…Víte, kteří to jsou?

Sportovci jsou skupinou lidí, ke které obyčejní smrtelníci vzhlížejí, prožívají s nimi jejich úspěchy i zklamání. Při velkých událostech se prostě fanoušci semknout a zvládají opravdu nemožné! A fotbalisté patří k těm, ke kterým se vzhlíží nejvíc! Ale kdo je ten na sociálních sítích?
Cristiano v celé své kráse
Cristiano v celé své kráse
cr7underwear

reklama

1. Cristiano Ronaldo

Asi to není žádné překvapení, vždyť nagelovaný Portugalec je miláčkem žen i mužů, u první skupiny boduje svým vzhledem, u druhé svým fotbalovým uměním…a kolik že fanoušků má na Facebooku? Neuvěřitelných 100 miliónů! I když číslo se každou minutou nezadržitelně zvyšuje!

2. Lionel Messi

Další z oblíbenců celého fotbalového světa patří malinkatý útočník, který svou hrou dohání k šílenství vlastně všechny obránce. A fanouškovskou základnu má Lionel Messi také opravdu velkou, na své facebookové stránce má přibližně 74 miliónů fans.

3. David Beckham

Ani tento anglický reprezentant nesmí chybět mezi oblíbenci, i když proti Cristianu Ronaldovi a Lionelu Messimu nemá šanci! Jeho fanoušků na Facebooku je totiž jen necelých 50 miliónů!

4. Neymar

Brazilský kouzelník se na fotbalovém MS sice zranil, přesto svých obdivovatelů má hodně. A kolik že kluků, chlapů, dívek a žen vzhlíží k tomuto brazilskému útočníkovi? Je to něco přes 47 miliónů. Dotahuje se tak na anglického miláčka Davida.

5. Wayne Rooney

Další z anglických reprezentantů, které má rádo hodně moc lidí. Útočník Manchesteru United se řadí na páté místo s počtem 25 miliónů fanoušků…docela slabota, co?

6. Petr Čech

Asi nejoblíbenější z českých fotbalistů, brankář londýnské Chelsea, který momentálně řeší svoji budoucnost má nejvíce facebookových fanoušků ze zástupců z Česka…a kolik že má tedy fanoušků? Slabě přes 4 miliony…prostě ostatní fotbalisti jsou proti jasné jedničce Cristianu Ronaldovi žabaři…

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

8 nejzajímavějších věcí, které se staly na MS ve fotbale 2014

 

Kluci to v kabině pěkně rozjeli!

To byl řev! VIDEO z kabiny fotbalového nároďáku po vítězství nad Nizozemskem

Neymar: Brazílie, tým: FC Barcelona, poznávací znamení: model

Fotbalová jedenáctka krasavců! Kteří jsou ti nej?

reklama

reklama