9 soukromých fotek celebrit, které trhaly rekordy na sociálních sítích

Sociální sítě berou všem fotografům práci. Celebritám totiž stačí udělat jednu obyčejnou fotku, nasdílet si ji na Twitter a na Instagram a hned je z toho virální událost. Někdy dokonce taková, že kvůli nim ty sítě spadnou. Tady jsou ty nejrekordnější.
Tohle jsou fotky, které poslední dobou trhaly rekordy na sociálních sítích.
Tohle jsou fotky, které poslední dobou trhaly rekordy na sociálních sítích.
profimedia.cz

reklama

Říká se tomu lidová novinařina a je to fenomén dnešní doby, postupně připraví o práci fotografy i píšící novináře, neboť většina informací jde z první ruky rovnou od zdroje na sociálních sítích.

Ať už je to třeba popis policejního nebo vojenského zásahu, amatérské fotky z místa tragédií a neštěstí, přírodních katastrof, společenských událostí nebo jdou důležité zprávy přímo od celebrit prostřednictvím sociálních sítích.

Tiskové agentury jsou dnes oproti Twitterům, Facebookům a Instagramům zastaralé o celý vesmír, a proto kdo sociální síť nemá, nemůže jít s dobou. Vědí to i slavní a své fanoušky lákají na jedinečné záběry ze svých soukromých životů, což ještě před pár lety bylo něco nepředstavitelného.

Najednou jim vidíme do kuchyní a do bytů, spíme s nimi v posteli, kojíme, líčíme se, poznáváme jeijch soukromé kamarády, žijeme s nimi jejich vztahy a vidíme, s kým tráví večírky.

Není divu, že se pak tyto pikantní fotky stanou sdíleným trhákem, který dokáže doslova shodit síť. Tady jsou ty nejlepší a nejvirálnější.

reklama

reklama