Addams family na motokárách? Ano! Neuvěříte, jak moc jim to šlo!

Setkání herců účinkující v muzikálu Addams family mělo jasné poselství – odreagovat se, relaxovat, prostě si užít zábavu. A to se prostě povedlo!
Celá Addamsovic rodinka pěkně pohromadě...včetně sluhů. Tentokrát dvou.
Celá Addamsovic rodinka pěkně pohromadě...včetně sluhů. Tentokrát dvou.
jj

reklama

Vašek Noid Bárta, Daniela Šinkorová, Iva Pazderková, Lucie Bílá nebo Jirka Korn, ti všichni dorazili na autodrom, aby si kromě tvrdého dření na divadelních prknech při zkouškách užili chvíle volna. Jízda na motokárách, offroad, jízda v buginách nebo na čtyřkolce nebo také škola smyku. To vše si mohli celebrity vyzkoušet.

Nejvíce si asi užíval Vašek Noid Bárta, který na motokáře strávil opravdu hodně a hodně času. A to i přesto, že jeho manželka Gábina Dvořáková stála za pneumatikami a opuštěná trpělivě čekala. Kromě těchto čtyřkolých věciček si Vašek zařádil i v bugině nebo na čtyřkolce. „Je to paráda! Naprosto ohromný,“ netajil své nadšení Vašek.

A pozadu nezůstala ani Daniela Šinkorová, sedla do motokáry a projela se po trati. „Mě se tyto motoristický sporty líbí. Jsem velká fanynka Valentina Rossiho a byla jsem se podívat i na Moto GP v Brně,“ zářila štěstím Daniela.

Po odpoledni plném adrenalinu se poté herci z muzikálu Addams ffamily odebraly do improvizované šatny. Tam je maskérky nalíčily a garderobiérky oblékly a mohl začít zlatý hřeb celého odpoledne! Módní přehlídka kostýmů z připravovaného muzikálu.

Jak celý den probíhal? A jak hercům sluší kostýmy? Na to se už můžete mrknout v naší fotogalerii!

Mohlo by se vám líbit:

Pánové se na slavnostní večer těšili

Co se dělo na Muži roku ve FOTOGALERII: Bobošíková dostala kostkou!

Mariah Carey se rozpřahovala, šaty ji ale nezradily

Slavná zpěvačka se rozvádí: Manžel řekl do rozhlasu, s kým vším spal

Dcery herce Pavla Soukupa si na pozornost nemohly stěžovat - garde jim dělal chvíli i Vincent Navrátil

Vincent Navrátil zpátky v Čechách: V Itálii jsem musel polykat deset prášků denně!


reklama

reklama