Agáta Hanychová a Jakub Prachař jsou manželé! Máme exkluzivně fotografie ze svatby

Tak taková překvápka umí opravdu jenom Agáta Hanychová (28). Ještě pár hodin před obřadem ani její spolupracovníci z TOP STAR magazínu a řada kamarádů nevěděli, že provokatérka Agáta se bude vdávat.
Polibkem stvrdili, že už je Agáta Prachařová
Polibkem stvrdili, že už je Agáta Prachařová
FTV Prima

reklama

Zprávu vypustila do světa až těsně před obřadem, který se odehrál v sobotu večer v Mariánských Lázních. Agáta řekla ano svému letitému ctiteli herci Jakubovi Prachařovi (29). Kdysi spolu krátce chodili, a když se moderátorka TOP STAR magazínu rozešla s otcem svého dítěte Miroslavem Dopitou, Jakub opět vstoupil na scénu. A zjevně dobyl modelčino srdce.

Taky na to šel od lesa. Na Valentýna jí věnoval prsten, který ho vyšel na víc než 30 000 Kč, a před pár dny ji i se synem vyvezl na Maledivy.

Zatímco Veronika Žilková vztahu od počátku fandila, i když zřejmě ani ona netušila, že to „mladí“ dotáhnou až k takovémuto finále, matka ženicha, herečka Dana Batulková, byla skeptičtější. Přála synovi, aby se zatím nevázal. I ona ale posléze veřejně prohlásila, že mu nehodlá mluvit do života a bude akceptovat cestu, kterou si zvolí. A Jakub s Agátou, která má z předchozího vztahu syna Kryšpína (1), zvolili cestu společnou.

Fotky z obřadu a další exkluzivní informace o sňatku Agáty a Jakuba přinesou zítřejší VIP Zprávy a také TOP STAR magazín.

Ivana Bachoríková

 

video VIP zprávy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!