Agáta a Jakub: Víme, co se dělo v kostele!

„All you need is love,“ rozléhalo se z kůru únětického kostela, kde Agáta tentokrát před knězem slibovala věrnost svému manželovi Jakubovi Prachařovi. První, civilní obřad měli před pár týdny v Mariánských Lázních a šlo o spontánní rozhodnutí. Tentokrát bylo vše do detailů naplánováno.
Agáta a Jakub Prachařovi
Agáta a Jakub Prachařovi
Jiří Janoušek

reklama

Přesto nebylo v silách zajistit, aby takřka dvouletý Kryšpín, Agátin syn ze vztahu s Mirkem Dopitou, byl hodný. Chlapeček, který běžně chodí dopoledne spát, byl unavený a dával to hlučně najevo, ale jen do chvíle, než kněz začal odříkávat manželský slib. V tu chvíli si vylezl mamince na klín a jako by chápal slavnostnost onoho okamžiku, byl už hodný.

Na obřadu, který probíhal v únětickém kostele, se sešli zejména rodinní příslušníci. Poněvadž vztahy v rodině ženicha i nevěsty jsou všelijaké, došlo i na napjaté ticho. To když matka ženicha, Dana Batulková, usedala před svého exmanžela Davida Prachaře s Lindou Rybovou a jejich třemi dětmi.

Právě Linda totiž rozbila před lety Batulkové manželství, což byla rána o to horší, že spolu hrávaly v jednom divadle. Batulková se s exmanželem pozdravila pouze kývnutím hlavy. Bylo vidět, že se nemusí, ale kvůli synově svatbě jsou schopni vzájemné antipatie překousnout.

Obřad nepostrádal ani veselé prvky. Když se kněz, zjevně nepolíbený showbyznysem, pustil do výkladu jmen Agáta a Jakub, zaznívaly kostelem výbuchy smíchu. V jeho podání totiž ztělesňuje nositelka jména Agáta plachou, cudnou dívku, což ovšem na Agátu Prachařovou vůbec nesedí.

Agátě šla za svědka kamarádka Eliška, která jí také pomáhala vařit v pořadu VIP prostřeno! na Prima family. V její náruči byl Kryšpín nejhodnější, i když se ho snažila ukonejšit i Agátina matka Veronika Žilková. Ta byla největší organizátorkou veselky. Do kostela ji doprovodil manžel Martin Stropnický. Oba s sebou přivedli děti z předchozích vztahů i společnou Kordulu.

Ženichovi svědčil František Soukup z Nightworku a na kůru hrál na varhany Ondřej Brzobohatý. Z dalších známých osobností byli pozváni Karel Gott s manželkou, Eva Decastelo s manželem a dětmi, Ondřej Pavelka. Obřad trval padesát minut a nejbližší rodina se poté odebrala k obědu.

Ivana Bachoríková


Video VIP zprávy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Svatba Agáta Prachařová

reklama

reklama