Agáta vyhlašuje konkurz na pekařku: Potřebuje 2 000 koláčků na svatbu!

A je tu druhá Agátina svatba! Reportérka TOP STAR magazínu Agáta Prachařová si znovu :-) vezme Jakuba Prachaře. Po spontánním sňatku v Mariánských Lázních bude už za měsíc následovat církevní obřad v Praze Dejvicích.
Agáta s Kryšpínem už vědí, co budou mít ve svatební den na sobě
Agáta s Kryšpínem už vědí, co budou mít ve svatební den na sobě
Vojtěch Bláha

reklama

A zlobivá Agáta tentokrát pozve nejen rodiče a početné příbuzenstvo včetně Jakubových rodičů, ale i řadu přátel. Počítá se stovkou hostů. Kdo to zaplatí je ještě otázkou, ale podle tradic by to měla být rodina nevěsty. Jedno se však Aguš nedá upřít, že si na sebe dokáže vydělat, a tak možná náklady vezme na svá bedra.

Nicméně šaty bude mít půjčené a vybrané je už i oblečení pro družičky a dvouletého Kryšpína, Agátina nemanželského syna.

Všechno je zalité sluncem, jenom se zatím neví, kdo napeče 2 000 koláčků. Vytížená Veronika Žilková, matka Agáty, to zaručeně nebude! A tak si modelka dala na facebook výzvu, aby se jí ozval ten, kdo by se byl schopen takového úkolu zhostit. Zatím jí ale chodí pouze recepty.

-iba-

 

Video VIP zprávy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Agáta vybírá šaty pro družičky

reklama

reklama