Ajajaj! Jennifer Lawrence natřela Lindsay Lohan kvůli fetu a je z toho POPRASK!

Akční hrdinka a v současnosti jedna z nejlépe placených hollywoodských hereček Jennifer Lawrence píchla do vosího hnízda. Při návštěvě noční talk show si neodpustila poznámku na adresu Lindsay Lohan, a to nemohlo zůstat bez odezvy.
Jennifer Lawrence a Lindsay Lohan jsou na válečné stezce!
Jennifer Lawrence a Lindsay Lohan jsou na válečné stezce!
Instagrama a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Zlí jazykové tvrdí, že modelka s pošramocenou pověstí už v Hollywoodu nikoho nezajímá. A její dosud přetrvávající popularita? To je prý jen díky Evropě, kde se proslavila každodenními skandálky a promiskuitou. Opravdu je Lindsay Lohan taková troska? Něco o tom vypovídá i přestřelka mezi herečkou Jennifer Lawrence a modelínou s věčně zaprášeným nosíkem.

Lindsay nás pozvala vyloženě do ložnice.

FOTO: Lindsay Lohan NAHOŘE BEZ! Podělila se o pikantní selfíčko z dovolené

Když totiž Jen přijala pozvání do pořadu The Late Show Stephena Colberta, přišla řeč i na její vyhlášenou pracovitost. Lawrence totiž připustila, že v poslední době dřela non-stop, až jí z tpoho bylo na zvracení . A v té souvislosti si rýpla do Lindsay. „Když Lindsay Lohan nemá drogy nebo alkohol, tak její únava narůstá,“ poznamenala hvězda Hunger games na adresu rozkalené modelky.

Lindsay Lohan pěkně přibrala

Divoška Lindsay Lohan: Unikl seznam milenců. Překvapí vás

Na to v první řadě reagovala mladší sestra Lohan Ali a poslala na Twiteru pro Jennifer vzkaz: „ Nereaguji na negativní věci, ale musím stát při své rodině. Jsem z Jennifer Lawrence zklamaná. Ztratila jsi fanouška.“

Její sestra se frontálního útoku vyvarovala, jen na svém účtu zveřejnila slova americké spisovatelky Mayi Angelou: „Můžete se do mě slovně strefovat, sjíždět mě očima, můžete mě chtít zabít ve své nenávisti, ale stejně, jako vzduch, já ještě víc porostu.“ Jestlipak se holky ještě někdy skamarádí?

Jennifer Lawrenc má na červeném koberci opravdu pech.

VIDEO: Královna trapasů Jennifer Lawrence zase úřadovala! Počůráte se smíchy...

Tělo božské Lindsay Lohan zprznil tento zvrhlý násilník.

Brutus! Lindsay Lohan ve spárech zvrhlého úchyláka. Co jí udělal na prsou a v rozkroku?

Jennifer Lawrence půjde znovu do arény

Jennifer Lawrence: vysmála se Taylor Swift

reklama

reklama