Alice Bendová. Úrazům dětí chce předejít

Herečka Alice Bendová (40) se po dlouhé době ukázala na veřejnosti a podpořila projekt proti úrazům dětí v ČR.
Alice Bendová se synem Vaškem
Alice Bendová se synem Vaškem
Jiří Janoušek

reklama

I když jí je už čtyřicet, vypadá Alice Bendová stále jako mladice. Její příznivci rozhodně nemusí truchlit, že už ji dlouho neviděli na televizní obrazovce. „Chystám na TV Prima seriál, ale zatím o tom nemohu víc říct. Ale rozhodně to vypadá, že se mě diváci na nějakou dobu nezbaví,“ přiznala s úsměvem Alice, která dorazila na tiskovou konferenci projektu proti úrazovosti dětí.

Na akci vzala i svého šestiletého syna Vaška, který je podobný spíše svému otci Václavovi. S ním se Alice před rokem rozvedla a nyní žije s o dvanáct let mladším přítelem Michalem Topolem. „O mně se říká, že jsem úplně praštěná matka, ale to je syndrom všech starších matek. Vašíka jsem měla téměř v čtyřiatřiceti letech a Aličku v sedmatřiceti. Já se o ně bojím pořád a snažím se být neustále s nimi. Jsou však situace, kdy někam na dva, tři dny o prázdninách odjedou, takže je dobré si je tímto způsobem trošku ohlídat." 

U dětí to má však herečka obráceně. „Hyperaktivnější je u nás dcera Alice. Je to taková čertice a nezřízená střela. U ní člověk často neví, co udělá za tři vteřiny. Ráda se předvádí, ráda je vidět a ráda je slyšet. Vašíček je spíš sportovec, takže tam je vlastně riziko úrazu také veliké.“

-juf-

Alice Bendová to se zvířaty umí

Bendová se pochlubila: Klidně podojím kozu!

Alice Bendová s dcerou Aličkou

Proč se Alice Bendová pere s dcerou?

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Alice Bendová chce emigrovat! Před čím utíká, prozradí TOP STAR Magazín


 

reklama

reklama