Amal Clooney na titulce nejluxusnějšího módního magazínu. Jaké byly začátky její lásky s Georgem?

Amal Clooney
Amal Clooney

Je právnička, aktivistka, manželka, matka a nyní se stala novou tváří časopisu Vogue. Amal Cloony je zkrátka ženou mnoha tváří. Nejen, že nafotila pro nejluxusnější módní časopis fotky, poskytla spolu s manželem i rozhovor o svém soukromí.

 Svou profesní kariéru právničky započala studiem práva na univerzitě v Oxfordu a poté New Yorku. Inspirací ji byla maminka, která byla politickou novinářkou, která celý život toužila být právničkou. Během své kariéry řešila procesy s válečnými zločinci i špatné zacházení se ženami. „Ona je profesionál a já jsem amatér,“ řekla během rozhovoru manžel George. „Dělá svou práci lépe, než kdokoliv jiný, je to prostě špička,“ dodal pyšně.

Pár se rozpovídal i o svém seznámení. Amal potkala George díky svým přátelům, které pozval do jeho domu u jezera Como v Itálii. „Byla krásná. Byla ale prostě jiná. Věděl jsem, že je fascinující a výjimečná. Ta práce, kterou dělala, kauzy, které řešila, byl jsem unesen,“ rozplýval se herec. Hollywoodský krasavec je znám nejen svou láskou ke krásným ženám, ale i svou charitativní činností. Není tedy divu, že Amal obdivoval.

Od té doby byli v kontaktu po emailech a na první rande zašli v Londýně. „Přišlo mi to jako ta nejpřirozenější věc. Víte, do té doby jsem pořád čekala na tu pravou lásku, která bude ohromující a nebude vyžadovat, žádné rozhodování,“ přiznala Amal. Podle krásky je největším symbolem štěstí to, že se vzdáte kontroly. George se navíc přiznal, že od začátku randění věděl, že je tou pravou a když vyrazili s přáteli na výlet na Safari, byl rozhodnut požádat Amal o ruku. Jenže tam svou šanci promarnil. Nejspíš z nervozity. A tak před svou vyvolenou poklek v roce 2014, ten samý rok proběhla i svatba. Devětatřicetiletá libanonská právnička pak minulý rok herci porodila dvojčata Ellu a Alexandra. Svou sázku s Michelle Pfeiffer a Nicole Kidman o tom, že do čtyřiceti nezůstane svobodný a bez dětný sice prohrál. Ale kdo si počká, ten se dočká. S ročními dvojčaty si užívá nejkrásnější okamžiky života. Pár přiznal, že se nacházejí ve stádiu slov máma a táta. „George se hodně ujišťoval, jestli jejich první slovo bylo doopravdy “mama“, smála se brunetka.

 

My HopeGeorgeClooney #AmalClooney

Příspěvek sdílený George Clooney (@george_clooney_gc),

reklama