Amanda Holden čelí kritice: „Děti se nelíbají na rty,“ vzkazují fanoušci

Samotná porotkyně soutěže Británie má talent čelí kritice. Fanouškům se nelíbí, že svou šestiletou dceru políbila na rty. Podobnou kauzu nedávno zažil na vlastní kůži i bývalý fotbalista David Beckham.
Amanda Holden
Amanda Holden
instagram.com/noholdenback

Amanda kritizuje umělce v soutěži Británie má talent a nyní ochutnala svou vlastní medicínu. Po zveřejnění roztomilé fotografie se svou šestiletou dcerou Hollie ji zaplavila lavina komentářů. Holden si totiž pravděpodobně dovolila až příliš, a to políbit svou dceru na rty - to podle některých není správné.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Amanda Holden (@noholdenback),

 

Amanda si užívá dovolenou se svou rodinou v Bahrajnu, ze které pořídila tento snímek. „Je krásné vidět, jaký máte blízký vztah se svou dcerou Hollie,“ napsala jedna uživatelka pod fotografii. „Každopádně někteří lidé by fotografii mohli zneužít a dát ji na jiné stránky, na kterých byste vy ani vaše dcera nechtěly být,“ pokračovala uživatelka.

Přítelkyně mladého Beckhama 7

Syn Davida Beckhama má novou přítelkyni. Lidé si ale myslí, že vypadá stejně jako jeho máma Victoria. Taky tam vidíte podobu?

„Políbit své dítě na rty je jedna z nejpřirozenějších věcí na světě, kterou jako rodič máte právo udělat. Mám osmiletou dceru a takto se loučíme. Nevidím na tom nic špatného,“ píše jiná uživatelka. S podobným názorem se Amandy zastalo řada fanoušků. Nicméně Amanda se musí smířit s tím, že se nikdy nezavděčí všem a vždy se najdou tací, kterým taková gesta přijdou přes čáru. S podobným případem se setkal i bývalý fotbalista David Beckham, který koncem listopadu zveřejnil podobný snímek se svou sedmiletou dcerou Harper.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham),

 

Očividně si z toho rodiče Beckhamů nic nedělají, jelikož podobných fotek mají na Instagramu více a vždycky vzbudí rozruch. Poprvé se tak stalo na sociální síti jeho manželky Victorie Beckham, která zveřejnila fotku, kde políbila svou dceru na rty k pátým narozeninám. Tehdy se výrazným kritikem stal žurnalista Piers Morgan, který polibek označil za „strašidelný“. Díky tomu se na internetu objevila lavina fotek rodičů se svými dětmi, kde si dávají polibek na rty s odkazem na Morgana. Tomu se říká rychlá reakce.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham),

reklama