Andersonovou a Hasselhoffa nahradili v Baywatch mladší. Co na ně říkají?

Převzít štafetu slavné seriálové postavy, po ještě slavnějším herci, je pro každého herce nelehký úkol. Dwayne Johnson do toho šel. V novém celovečerním filmu Baywatch (Pobřežní hlídka) hraje Mitche Buchannona. Na slavnostní premiéře se potkal i s Davidem Hasselhoffem, který Mitche proslavil. Stejný scénář potkal i Pamelu Andersonovou.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nová Pobřežní hlídka měla premiéru

reklama

"Dwayne Johnson hraje Mitche Buchannona, což je legrační, protože jsme tak odlišní. Ale má to samé co já. Stará se o lidi a lidé se starají o něj a on je jeden z nich. Milujeme lidi a lidé milují nás. Takže je to cool," shrnul na slavnostní premiéře David Hasselhoff. 

Své nové a mladší "já" si na premiéře mohla prohlédnout i Pamela Andersonová, jež nepřekonatelně hrála slavnou plavčici C.J. Parker. V celovečeráku ji hraje teprve sedmadvacetiletá Kelly Rohrbach. "Ona je tak sladká a krásná. Lichotí mi že hraje C.J. Pro mě to byla nejzábavnější věc na světě a je to zvláštně sentimentální," přiznala Andersonová. 

Plavčíka si zahraje i Zac Efron, kterému v době, kdy seriálová Pobřežní hlídka startovala na obrazovkách, byly teprve dva roky. 

"Jsem nadšený, že ukážeme novou podobu Pobřežní hlídky. Je všeobecně milovaná, je to televizní show číslo jedna a my ji vzali, vylepšili a zmodernizovali pro současnou generaci," doplnil herec. 

Baywatch míří do kin právě dnes. A mimochodem, věděli jste, že během natáčení seriálu Pobřežní hlídka herci každoročně spotřebovali přibližně 140 kilo make-upu, 230 litrů krému na opalování a 580 plavek? Kult z něj totiž nevytvořil hlubokomyslný scénář, nýbrž krásní lidé a jejich krásná těla. A tak tomu bude i u celovečerního filmu. 

reklama

reklama