Andrea Pomeje řeší spory o dceru. V těžkých chvílích jí pomáhá nový přítel

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
instagram

reklama

Manželka Jirky Pomejeho, Andrea, podala žádost o rozvod. Podle všeho mají předmanželskou smlouvu a tak s majetkem nejsou žádné problémy. Jen musí vyřešit péči o čtyřletou dceru. Tady je však zádrhel. Tím hlavním je Jirkovo pití. Podle Andrey si kolikrát ani nepamatuje, že v nevhodnou hodinu dorazí k ní domů. Tvrdí, že si dal jedno pivo a přitom je z něho cítit alkohol.

Andrea pro deník Blesk řekla, že nechce Pomejemu bránit ve styku s dcerou, má ale určité podmínky. „Nesmí být opilý a musí si najít adekvátní bydlení, kde bude mít malá Anička dětský pokoj.“ Podle všeho Pomeje přežívá ve squatu a pije. „Nemůže dát Jirkovi, když přijde dýchnout, protože dýchá po operaci krkem a přeci není možné ho každou návštěvu vozit na rozbor krve. Potřebuji v něm mít důvěru,“ postěžovala si Blesku.

V těchto těžkých chvílích pomáhá Andree její nová známost. Svalovec Petr Plaček, klempíř, se kterým se několik týdnů vídá. Vyrýsovaný fešák ještě loni v létě randil s Nikou Doné, která se proslavila v reality show o přežití na pustém ostrově a oholenou hlavou. 

Každopádně vztah s Andreou je velice čerstvý a proto o něm djka nerada mluví.

Manželství Jiřího Pomeje a Andrey Pomeje utrpělo především Jirkovou nemocí. Jiří bojoval s rakovinou a musel podstoupit náročnou operaci hrtanu. Boj nakonec vyhrál, ale spadl do závislosti na alkoholu. To se samozřejmě nelíbilo Andree, která v polovině srpna potvrdila,  že se chce rozvést.

Andrea a Jiří Pomeje

Andrea Pomeje potvrdila, že podává žádost o rozvod

reklama

reklama