Angelina Jolie má další tetování

Slavná americká herečka Angelina Jolie (38) se může pyšnit nejen velkou rodinou a milujícím partnerem, ale i počtem svých tetování. Má už jich totiž osmnáct.
Angelina Jolie má další tetování
Angelina Jolie má další tetování
isifa.com

reklama

Angelině Jolie přibylo další tetování. Poprvé se jím pochlubila v Sydney, kde natáčí svůj poslední film Unbroken. Po filmovém dramatu V krajině krvi a medu (2011) opět režíruje film.

Podle očitých svědků je Angelinino nové tetování údajně v arabštině. Herečka si ho nechala vytetovat na pravou ruku. Zde má již jedno, které je taky v arabštině a znamená Odhodlání. O herečce je známé, že se nechává tetovat ve chvíli, když se v jejím životě děje něco důležitého. Proto podle deníku Daily Mail její nové tetování může mít souvislost s mastektomií, kterou v rámci prevence před rakovinou prsu letos podstoupila.

Angelina Jolie začala svou hereckou kariéru už jako dítě. Dcera herce Jona Voighta poprvé zaujala ve videoklipu k singlu Anybody Seen My Baby? od legendárních The Rolling Stones z roku 1997. Ve stejném roce natočila televizní drama George Wallace. Poté se Angelina objevila ve filmech Podoby lásky (1998), Gia (1998), Sběratel kostí (1999) či Bláznivá rundy. V roce 2000 získala Oscara v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Narušení (1999). Poté se zařadila mezi nejvyhledávanější a nejúspěšnější herečky Hollywoodu. Jolie je zasnoubená s hercem Bradem Pittem. Vychovává s ním šest dětí.

-juf-

Angelina Jolie si nechala odstranit prsa

Šok! Angelina Jolie přišla o prsa!

Chybí jen Pax

Nevychovaní spratci s příjmením Jolie-Pitt? Tady něco nehraje

A pak, že Zdeňka není krásná...

Tetovaní VyVolení – Kdo má tělo jako galerii?

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Roztomilá mini tetování

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!