Angie Dickinson: Roztahovala nohy pro JFK. Co prozradily milenky sexem posedlého prezidenta?

"Fakt, že po mně toužil nejmocnější muž Ameriky mě vzrušoval natolik, že nebylo možné odolat. Proto jsem prezidentovi neřekla ne." Tohle napsala jedna z mnoha milenek mocného Johna Fitzgeralda Kennedyho, Mimi Alford. Při vší úctě k politice... Nejmocnější byl na JFK jeho sexuální pud.
Angie Dickinson v jednom ze svých filmů
Angie Dickinson v jednom ze svých filmů
isifa.com

reklama

"Když nemám sex, bolí mě hlava," stěžoval si první muž Spojených států, který v Bílém domě rozpoutal doslova orgie. Jeho permanentně podváděná manželka Jacqueline mhouřila oči. Co mhouřila! Celé roky je držela pevně zavřené, aby neviděla zástupy žen, které pochodovaly postelí jejího charismatického manžela. Dávno věděla, že ona sama jeho sexuální závislosti stačit nemůže.

Ve svatební den
Autor: isifa.com Ve svatební den

Zmíněná Mimi Aford žila dlouhá léta se svým tajemstvím, než v roce 2003 zmínil její existenci prezidentův životopisec. Teprve potom napsala vlastní knihu, která se okamžitě stala bestsellerem. Mimi Aford nastoupila v roce 1962 v devatenácti letech jako stážistka do Bílého domu. Rok a půl byla Kennedyho milenkou a o panenství přišla v ložnici Jackie Kennedyové.

Koupal se s ní celé hodiny ve vaně, telefonoval jí pod pseudonymem. Přiměl ji vzít léky na zrychlení srdečního tepu, po kterých údajně měla prožít intenzivnější sex. A nakonec dívku přesvědčil, aby u bazénu orálně uspokojila jeho nejlepšího přítele Dava Powerse. "Připlaval ke mně a pošeptal mi, že pan Powers vypadá trochu napjatě, jestli bych s tím mohla něco udělat. Byla to výzva k orálnímu sexu. Ani si nemyslím, že si prezident myslel, že to udělám. Ale já to udělala."

Mnoho, mnoho, mnoho žen udělalo to, co prezident chtěl. V posteli byl podle různých svědectví extrémně rychlý. "Uměl to," připustila další z žen z jeho intimní blízkosti Judith Campbell Exner, původně milenka šéfa chicagského podsvětí a také milenka zpěváka Franka Sinatry. "Byl mnou očarovaný," řekla o svém setkání s JFK v roce 1960. "Viděla jsem, že má napjatý každičký sval v těle."

Ve stejném roce se JFK stýkal potají s herečkou Angie Dickinson, která se účastnila jeho prezidentské kampaně.

Na předlouhý seznam patří i herečky Marlene Dietrich a Marilyn Monroe (spekuluje se o tom, že právě ji stál románek s prezidentem život), německá prostitutka Ellen Rometsch (hojně se účastnila bazénových večírků s prezidentem v roce 1963), striptérka Blaze Starr ("Byl rychlý a divoký. Věděl, co s děvčetem."). Dva a půl roku se stýkal také s Pamelou Turnure, sekretářkou vlastní ženy, která mu byla po vůli pokaždé, když Jacqueline odjela.

(jad)

FOTOGALERIE:

TIP Prima-Style.cz: Podívejte se dnes od 20:00 na unikátní dokument Den, kdy zastřelili Kennedyho. Ve čtvrtek to bude padesát let!

Herečka Jayne Mansfield

Celebrity: Honba za diamanty

JFK a rodina

Den, kdy zavraždili Kennedyho. Průlomový dokument na ZOOMu

Vzkaz ze záhrobí?

Senzace! Dianin vzkaz ze záhrobí Williamovi a Kate

Snímek z filmu Diana, který právě běží i v našich kinech

Skutečný milenec Lady Diany promluvil: Ve filmu jsou nesmysly

Nevěra je lákavá

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

reklama

reklama