Anna K opět bojuje s rakovinou, nemoc se vrátila po osmi letech

Zpěvačka Anna K si po osmi letech od úspěšné léčby nádoru na prsu vyslechla to nejhorší: rakovina je zpět, musíte bojovat znovu. Zpověď poskytla TOP STARu i proto, aby ženy upozornila, že preventivní i opakované prohlídky mají smysl.
8. 6. 2017 TOP STAR: Zpěvačka Anna K. potřebuje sebrat všechny síly. Zhoubná nemoc se opět po 8 letech znova vrátila!
8. 6. 2017 TOP STAR: Zpěvačka Anna K. potřebuje sebrat všechny síly. Zhoubná nemoc se opět po 8 letech znova vrátila!

reklama

Anna K si šokující zprávu vyslechla před třemi týdny. Zpočátku to vypadalo, že je vše v normě, jenže doplňující vyšetření ukázalo pravý opak. 

"Mamograf vypadal dobře, takže mě paní doktorka přivítala v ordinaci slovy, že má radost jako pokaždé, ale pak dělala doplňující sono, a tam se jí něco nezdálo, ta zpráva nebyla ideální," říká zpěvačka.  

"Už jsem tušila, co mě čeká, říkala jsem: 'Neříkejte to, neříkejte to.' A hned druhý den jsem byla na biopsii a už to mastilo. Pár dnů poté jsem pak šla na první chemoterapii. Mám jich mít celkem dvanáct a další vyšetření se budou rozhodovat v průběhu léčby podle toho, jak to bude moje tělo zvládat," objasnila Anna K, která věří, že i tentokrát přišla do ordinace včas.

Na všechny ženy apeluje, aby tyto preventivní prohlídky nepodceňovaly, neboť v následné léčbě, kdy jde o každou minutu, mohou sehrát zásadní roli.  

Anna K před osmi lety, když s rakovinou bojovala poprvé.
Autor: Goran Tačevski Anna K před osmi lety, když s rakovinou bojovala poprvé.

"Co dělat? Napadá vás spousta otázek. Hledám odpovědi. Jestli je to proto, že jsem svoji energii nevěnovala sobě, ale spíš těm lidem okolo. Nějaká dispozice tam je a nikdy není napsáno, že kdybych žila na obláčku a jezdila na dovolené, od rána do večera se smála, že mě to nepotká," dodává třiapadesátiletá zpěvačka, která veřejně slíbila, že se ani tentokrát nevzdá. 

"Budu bojovat," uzavřela s tím, že naplánovaná vystoupení zatím rušit nebude. 
 

reklama

reklama