Antonín Duchoslav: Na horách to mám nejradši

Herec Antonín Duchoslav, který se proslavil jako Viky Cabadaj v komedii Sněženky a Machři, je prostě celý život propojený s horami.
Antonín Duchoslav je prostě pořád Viky
Antonín Duchoslav je prostě pořád Viky
Jiří Janoušek

reklama

Jeho nejslavnější filmová role se odehrává na horách, špičkově lyžuje a sám se dokonce živil několik let jako lyžařský instruktor.

„Bez hor by to nebyla zima,“ zasnil se na křtu kalendáře Girls and Business 2014. „Hned 27. prosince odjíždím ráno na Dolní Moravu na Kralický Sněžník. To je podle mě asi nejlepší středisko u nás,“ dodal.

„Pokud bych ale mohl někomu doporučit špičkové lyžování, tak v Evropě to je bezkonkurenčně Francie. Miluju Tři údolí (Les Trois Vallées), to je kouzelné místo. Ale je to daleko, tak se tam nevyplatí jet jen na týden, ale spíš tak na 14 dní. Jinak se totiž nedají projet všechny úžasné sjezdovky, které tam jsou,“ uvedl.

Duchoslav si zavzpomínal i na svou kariéru lyžařského instruktora. „Těch pět let bylo hrozně fajn, ale zároveń to byla fakt dřina. Na pohled to vypadá, že je to snadné, ale je to fyzicky hodně namáhavé. A já už jsem starší pán, který potřebuje klid,“ pobavil se nad svým věkem Antonín Duchoslav.

Ale neboj, Viky, stárneme všichni. Takže "dřepkins!"

-dad-

Vzpomínka:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sněženky a machři - nejlepší scény z filmu

Mohlo by vás zajímat

Ano, je to opravdu on - herec Sean Penn

THE BEST of FOTO ze školních ročenek (2. díl): Další várka neuvěřitelných snímků

Karel Gott Srdce pro děti

Ze zákulisí galavečera Srdce pro děti (klip)

reklama

reklama