Arabela promluvila: Manžela zabili jeho kamarádi (+ neuvěřitelné VIDEO s Darou Rolins)

Slavná princezna Arabela, herečka Jana Nagyová, slaví pětapadesátiny. Je potřetí vdaná a když se ohlíží zpět, vidí i velkou tragédii. "Mého prvního manžela sprovodili ze světa jeho kamarádi," objevilo se ve slovenských médiích její přiznání po letech.
Jana Nagyová slaví pětapadesátiny
Jana Nagyová slaví pětapadesátiny
isifa.com/Lidové noviny Tomáš Hájek

reklama

Hokejového trenéra Milana Kuboviče si Jana vzala těsně po natáčení Arabely. Bylo jí dvaadvacet let. Kubovič byl alkoholik a život s ním ani náhodou nepřipomínal život princezny. Snad by se byl ze svých problémů dostal, kdyby ho podle Jany neupili k smrti jeho "kamarádi", kteří se ho chtěli zbavit. S Kubovičem měla herečka dceru Janu.

TIP Prima-Style.cz: Podívejte se na VIDEO, ve kterém hraje Jana Nagyová s Darou Rolins. Tehdy ještě vlastně Darinkou Rolincovou:-) Dokonalé retro!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Darina Rolincová a Jana Nagyová - Arabela I. (1982)

Jejím druhým manželem se stal Němec Harald Schlegel, kterému porodila syna Haralda. Ve druhém manželství Jana poslala herectví na druhou kolej a starala se o rodinu. Připouští, že pro ni bylo těžké vystoupit z rozjetého vlaku natáčení a představení a točit se jen kolem plotny a úklidu. Po přestěhování do Prahy se manželství rozpadlo.

Dnes je herečka vdaná potřetí a používá jméno Jana Plum Nagyová. Třetí manžel je také Němec. "Nechala jsem se svést," řekla Jana, která je konečně šťastná. Třetí dcera Sophia Emma se věnuje herectví, starší dcera je fyzioterapeutka a syn barman.

Kouzelný prsten prý legendární Arabela ke skutečnému životu nepotřebuje. Prý by ji život, kdy by si mohla naporoučet cokoliv, zruinoval.

Mohlo by vás zajímat:

Dáda Patrasová v akci

VIDEO Módní policie: Dáda Patrasová komentuje svůj outfit

Patrick by prý neměl nic protí

Vdova po Patricku Swayzovi se bude vdávat. Mrkněte, koho si bude brát. Duch souhlasí!

Šťastná rodinka po narození syna

Vdova po country hvězdě Šárka Rezková: Přiznala přítele i důvod, proč nechodí na hřbitov (VIDEO)

reklama

reklama