Ariana Grande má svou voskovou figurínu v Madame Tussauds! Ta ale sklízí kritiku

Jedna z nejznámějších zpěvaček současnosti Ariana Grande má svou napodobeninu ve světoznámém muzeu voskových figurín Madame Tussauds, které sídlí v Londýně a má pobočky po celém světě.
Vosková figurína Ariany Grande
Vosková figurína Ariany Grande
twitter.com/MadameTussauds

reklama

Muzeum bylo založeno sochařkou Marií Tussaud, která tvořila voskové figuríny známých osobností. Mezi nejznámější osobnosti patřil Benjamin Franklin, Walter Scott nebo Jean Jacques Rousseau.

Vosková figurína Ariany Grande
Autor: twitter.com/MadameTussauds Vosková figurína Ariany Grande

V dnešní době se v muzeu můžeme setkat s řadou významných osobností současnosti od herců, zpěváků, hudebníků, až po známé politiky a sportovní hvězdy. Příkladem může být  Adolf Hitler, Britney Spears, David Beckham, George W. Bush, Princezna Diana, Marilyn Monroe, Julia Roberts, Johnny Depp nebo i Michael Jackson.

Ariana Grande

V osobním životě je na tom mizerně, pracovně ale boduje: Ariana Grande se stala Ženou roku!

Mezi další slavné osobnosti, které jsou vystavené v muzeu, patří nyní i zpěvačka Ariana Grande. Bohužel její socha nevypadá moc věrohodně oproti jiným osobnostem. Fanoušci se bouří na sociálních sítích a vyjadřují velký nesouhlas. „Tohle není Ariana Grande! Ten, kdo sochu vytvořil, ji pravděpodobně ani neviděl,“ píše fanoušek na Twitteru.

Vosková figurína Ariany Grande
Autor: twitter.com/MadameTussauds Vosková figurína Ariany Grande

Obecně vzato si jsou známé osobnosti velmi podobné. Tady to byl ale velký krok vedle. Zpěvačka začala nad svou voskovou figurínou také pochybovat. „Chtěla bych něco říct,“ začala svůj projev na sociální platformě. K tomu zveřejnila snímky voskové figuríny, které kolují po internetu a jsou terčem posměchu.

Vosková figurína Ariany Grande bude přístupná veřejnosti po dobu pěti týdnů v muzeu Madame Tussauds London.

reklama

reklama