Ariana Grande nosí zbrusu nový diamantový prsten!

Zpěvačka Ariana Grande má nový diamantový prsten a nosí ho na levém prsteníčku. Náhoda?
Ariana Grande a Pete Davidson
Ariana Grande a Pete Davidson
Twitter/Cosmopolitan

reklama

Vztah Ariany Grande a Peta Davidsona byl jeden z nejsledovanějších a fanoušci byli překvapeni, že má být co nevidět svatba. Měli koupený byt v New Yorku, ve kterém nechybělo kino, sál nebo obrovský bazén. Pár se zasnoubil po měsíci vztahu a všechny tato skutečnost šokovala. „Vždycky jsem věděla, že si ho jednou vezmu,“  řekla Ariana médiím. Pár si nechal udělat i společné tetování. O to víc fanoušky šokovalo, když se Ariana s komikem rozešla hned tři měsíce po zásnubách. Spekuluje se, že za to může smrt rappera Mac Millera, se kterým Ariana kdysi pár let chodila. Arianu tato tragédie velice zasáhla a tak je možné, že nemohla v nynějším vztahu pokračovat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Prsten, který nyní zdobí Arianinu dlaň, ale není od jejího ex Peta Davidsona. Ten mu poslušně vrátila a jen pro zajímavost, zásnubní prsten měl cenu v přepočtu přes 2 milióny korun. Co s ním bude teď Davison dělat, nevíme. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Zpěvačka měla na svém Instagramu ve stories fotku, kde stála zpěvačka v kruhu s kamarádkou influencerkou Alexou Luria a zpěvačkou Njomza, kdy všechny tři ukazují stejný diamantový prsten. Ariana si ho koupila s kamarádkami údajně jako důkaz přátelství. Na co člověk potřebuje dostat zásnubní prsten, když si ho může koupit sám?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Na této nejnovější fotce je vidět diamantový prsten, který má zpěvačka na levé ruce. Fotku zveřejnila na svém Instagramu.

reklama

reklama