Arnold Schwarzenegger chce pomoci ženě (102), která byla bezdůvodně vystěhována z bytu

Herec a bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger označil celou situaci za bezcitnou a momentálně připravuje kroky, kterými staré ženě pomůže.
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
twitter.com/ABCWorldNews

reklama

Nájemce se rozhodl ukončit pronájem svého bytu pro Thelmu Smith (102), která v bytě žila přes třicet let. Ta dostala tři měsíce na to, aby si našla jiné bydlení. Důvodem vystěhování má být nájemcova dcera, která se do bytu stěhuje.

Arnold Schwarzenegger
Autor: twitter.com/PopAIertNews Arnold Schwarzenegger

Žena ve svém vysokém věku spoléhá na pomoc rodiny a přátel, kteří žijí na východním pobřeží, aby jí společně našli nové místo pro život. Toto překvapivé jednání pobouřilo veřejnost, a tak se celá událost dostala rychle do médií.

Sabotáž - Arnold Schwarzenegger

Jak začínal Arnold Schwarzenegger? Mnohdy musel kývnout i obskurní nabídky

Toto jednání se nelíbí bývalému guvernérovi Arnoldovi Schwarzeneggerovi, který tento incident označil za bezcitný. Staré paní se rozhodl pomoci. Také vydal varování pro nájemce. „Ještě o mně uslyšíte,“ ukazoval varovným prstem na kameru.

Arnold Schwarzenegger
Autor: twitter.com/aceshowbiz Arnold Schwarzenegger

Herec sdílel celou situaci dál do světa. „Představte si, že tohle uděláte ženě, které je 102 let. Strávila tady celý život,“ napsal herec na Twitter.

Žena (102), která je nucena se vystěhovat z bytu
Autor: twitter.com/AltadenaPatch Žena (102), která je nucena se vystěhovat z bytu

Co se týče právních ustanoveních v Los Angeles, pronajímatelé mohou ukončit nájemní smlouvu bez důvodu, pokud do bytu nastěhují někoho z příbuzných. Ženě tedy nezbývá nic jiného než si během tří měsíců najít jiné bydlení.

Pronajímatel se k celé situaci také vyjádřil. „Vy byste se nepostarali o své dítě?“

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!