Arogance nebo hloupý žert? Tohle se Melanii Trump nepovedlo

Když se někdo stane první dámou, měl by si dát na svém vzhledu záležet. Nejen aby jí to slušelo a vypadala reprezentativně. Ale také, zda zvolený outfit nebude mít hlubší význam. První dáma Spojených států amerických tentokrát šlápla hodně vedle.
Melania Trump
Melania Trump
instagram

reklama

První dáma Melania Trump vyrazila na návštěvu do Texasu, kde jsou odebrané malé děti imigrantů. Na setkání s nimi zvolila velice provokativní oblečení. Na svém kabátě měla napsáno „I really don´t care, do U?“ což znamená „Mě to netrápí, a vás?“.

 

Melania Trump Visits Child Detention Facility At US Border Wearing A Jacket With Inappropriate Words _______ Yesterday, the First Lady of America, Melania Trump made an unannounced trip to visit the crisis affecting families at the United States and Mexico border. _______ The visit came one day after Donald Trump signed an executive order to not separate migrant families at the border going forward. _______ One thing that stood out during her visit was her jacket, which had the words “I Really Don’t Care, Do You?” inscribed on it. The jacket is a Zara military style piece. Swipe left to see more  #News #International #trump #DonaldTrump #melaniatrump #InternationalNews #thisisamerica #fathersday #happyfathersday #WillSmith #JadenSmith #JadaPinkettSmith #CelebrityNews #editorials #celebrities #entertainment #fashion #hollywood #EntertainmentNews #informativeng #uyo #olorisupergal #benincity #welove2laughtv #ankara #yorubademons #black #bbnaijaupdate #krakstv #idontlikewhatihate . Follow us @informativeng for our next update.

Příspěvek sdílený INFORMATIVE NG (@informativeng),

Prezident Donald Trump nařídil, aby byly na hranicích Mexika a Spojených států odebírány děti rodičům, kteří chtějí nelegálně migrovat do USA. Ti tam pak skomírají v otřesných podmínkách. Jedním z kritiků tohoto nařízení je právě samotná Melania Trump. Proč se ale takto nevhodně oblékla? „Je to jen kabát. A opravdu tam není žádný skrytý vzkaz. Po důležité návštěvě Texasu doufáme, že tohle nebude jediné, o čem se bude mluvit,“ napsala ve vyjádření tisková mluvčí první dámy. No, tak snad bude příště více přemýšlet.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!