Avatarem náhodou: Sam Worthington měl být agent Bond! Co ještě nevíte...

Už už to vypadalo, že australský herec Sam Worthinton (38) bude další James Bond. Jenže pak mu roli v Casino Royale vyfouknul Daniel Craig. Na Sama čekala jiná, ještě pozoruhodnější role Jakea v megatrháku Avatar.
Sam a jeho neodolatelný úsměv
Sam a jeho neodolatelný úsměv
isifa.com

reklama

Když ji získal, nebyl na tom zrovna dobře. Jednak ho štval neúspěch s Bondem a jednak neměl do čeho píchnout. Aby si rozmyslel, co dál, radikálně změnil svůj život: prodal všechno nepotřebné, nechal si jen bednu knih a bydlel v autě.

Na casting filmu Avatar se šel podívat, o co vlastně jde a kdo to režíruje (James Cameron, pozn. aut.) – za pár týdnů už se stěhoval do Hollywoodu a pak začalo, jak sám tvrdí, to největší dobrodružství jeho života. Zatím neskončilo, protože se chystají další díly (podrobnosti viz. níže).

Sam od natáčení v roce 2009 vystřídal několik přítelkyň, momentálně chodí s šestadvacetiletou modelkou Larou Bingle. Podívejte se do FOTOGALERIE na jejich úplně čerstvou líbací fotku.

Tip Prima-Style.cz: Sledujte velkofilm AVATAR na Primě v sobotu od 20.15 hodin

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Avatar - upoutávka 2013 50s

Mohlo by vás zajímat:

To ještě Bridget netušila, co jí osud nachystá

Pokračování Bridget: Tragédie čtenářky šokuje

To je ale překvapení, že Owene?

Owen Wilson čeká dítě s vdanou trenérkou

Tom má pro strach uděláno

Tom Hanks je vážně nemocný. O smrti žertuje

reklama

reklama