Babyboom na Primě pokračuje, Šilhánová je v pátém měsíci

Po Sandře Parmové, která porodí každým dnem, se maminkou stane další moderátorka Primy. Lucie Šilhánová je v pátém měsíci těhotenství. Požehnaný stav se jí podařilo tajit poměrně dlouho. Otcem dítěte je partner moderátorky Jaroslav Černý.
7. 8. 2017 TOP STÁR: Moderátorka Lucie Šilhánová opouští Divácké zprávy, bude totiž maminkou!
7. 8. 2017 TOP STÁR: Moderátorka Lucie Šilhánová opouští Divácké zprávy, bude totiž maminkou!

reklama

„Měla jsem nevýhodu oproti moderátorkám, které sedí za pultem, přeci jen můžou bříško schovávat déle, u mě je vidět celá postava. V maskérně to ale věděli dřív, vidí mě tam dost svlečenou, a ostatní si asi mysleli, že jsem dost přibrala,“ svěřila se smíchem Lucie Šilhánová.

Partnerem Lucie je Jaroslav Černý, vášnivý sportovec a bývalá učitel, se kterým se seznámila na natáčení na Primě. Přeskočila jiskra a bylo. Dítě plánovali, rychlost početí je ale překvapila.

Partner Lucie Šilhánové Jaroslav Černý
Autor: instagram Partner Lucie Šilhánové Jaroslav Černý

„Měli jsme štěstí, že jsme si jednoho dne řekli, že si přestaneme dávat pozor a ono nám to vyšlo hned. Ale dlouho jsme to nevěděli, dozvěděla jsem se to až po osmi devíti týdnech,“ uvedla moderátorka.  

Lucie Šilhánová půjde na mateřskou dřív než obvykle, v Diváckých zprávách bude končit v neděli. V roli průvodců se budou dál střídat její kolegové Tomáš Kraus a Michal Kavalčík.

reklama

reklama