Bale, Sheen a spol.: TOP 5 hereckých hvězd na zabití

Hvězdné manýry? Nekontrolovatelné návaly vzteku? Nevypočitatelné chování? Drogové závislosti i nutnost chovat se za každou cenu jako vůl? Žádný problém. Vítejte v Hollywoodu, tady mají takových lidí plno!
Tohle jsou herci potížisti
Tohle jsou herci potížisti
Sony

reklama

V žádné práci si člověk nesedne se všemi kolegy a v Hollywoodu to není jiné. I tady jsou filmové hvězdy, se kterými je před kamerou zatraceně těžké pořízení. Kdo jde režisérům a hereckým kolegům na na nervy nejvíc?

Bruce Willis
John McClane ze Smrtonosné pasti? Joe Hallenback z Posledního skauta? Harry Stamper, co v Armageddonu zachránil svět? Jedna z vůbec největších žijících hereckých hvězd? Ano, bohužel i on je v zákulisí zatraceně nepříjemný a otravný chlap. Tuhle informaci řekl poprvé na plnou hubu režisér Kevin Smith. S Willisem si zahrál ve čtvrté Smrtonosné pasti a netajil se, že si tím splnil svůj sen. Plešatou hvězdu obdivoval a slovo dalo slovo a rozhodli se, že spolu natočí akční komedii Poldové. A pak začalo peklo. Willis je prý permanentně nabručený a naštvaný, odmítá poslouchat pokyny režiséra a dělá si, co se mu zachce a nebýt prý Willisova herecké parťáka Tracyho Morgana, Smith by na place někoho zabil. Možná prý i sebe. Willis dokonce prý ani nedorazil na focení plakátu. OK, člověk si řekne, že si jednoduše nesedli, když ale Willis při propagaci filmu Red 2 dával novinářům i svým kolegům velmi jasně najevo, jak nerad tu je a jak moc mu je celý film ukradený, bylo jasné, že ten frajer, co likvidoval teroristy v mrakodrapech nebo na letištích, asi zůstal definitivně v minulém století.

Drsňák Bruce Willis se ještě předtím, než se dal na kariéru herce, živil jako soukromé očko. Foto:

Christian Bale
Bale je cvok, ale v tom dobrém slova smyslu. Je obětavý, kvůli roli Batmana na sobě dřel tak, že by se nejspíš neztratil ani na atletické olympiádě, v dramatu Mechanik zase zhubl tolik, že vypadal jako kost a kůže. Naprosto bez nadsázky. Když je to potřeba, udělá naprosto cokoliv a to samé očekává od ostatních. Pracovat s Balem je zážitek, ale flákači nebo amatéři to s ním rozhodně nebudou mít snadné. Tenhle majitel Oscara vyžaduje absolutní profesionální přístup a kdo ho nemá, může se pakovat a jít vybalovat jogurty. Své o tom ví i jeho kolegové, kteří s nim natáčeli Terminator Salvation. Pekelně soustředěný Bale zjistil, že kameraman Shane Hurbut si stoupl před něj a narušil jeho koncentraci. A ruply mu nervy tak, že nadával několik minut, řval a vyhrožoval, že pokud to ještě někdy Hurbut udělá, Bale to balí. Nakonec se uklidnil, všechno se vyřešilo omluvou. V Hollywoodu ale už věd, že při práci s Balem je lepší dávat si sakra bacha.

Mechanik Foto:

Mike Myers
Měl našlápnuto k tomu, aby se z něj stala velká komediální hvězda. A taky jí chvilku byl. Začínal v kultovním Waynově světě, ale proslavil se jako Austin Powers, tajný agent s extrémní závislostí na sexu, kterého by James Bond nejradši asi umlátil kladivem. Naposledy se ale před kamerou objevil před šesti lety v malé roličce v Hanebných panchartech a když nepočítáme dabování Shreka v celovečerácích a v krátých filmech, nedělá vlastně nic. Proč? Protože s nim nikdo dělat nechce. Údajně má tolik požadavků, že tím dělá problémy celému natáčení. Je náladový, otravný a chce mít všechno pod kontrolou. Absolutně všechno. Kecá kolegům do práce a údajně dokonce nechal člověka ze štábu vyrazit jen proto, že se mu podíval do očí. Není divu, že s někým takovým nechce v Hollywoodu nikdo nic mít.

austin powers Foto:

Charlie Sheen
Drogy jsou špatné, ááááno? Přehánět se to ale nesmí ani s chlastem nebo sexem, protože pak buď umřete, nebo skončíte jako Charlie Sheen. Člověk s pověstí největšího průšviháře mezi hereckými hvězdami má problém s tím, že mu sláva přerostla přes hlavu a nejspíš z toho zblbnul. Už před lety omylem postřelil svou přítelkyni, další jeho manželky nebo lásky od něj postupně utíkaly, protože evidentně měl hromadu problémů sám se sebou a se závislostí snad úplně na všem. A pak začal v rádiu urážet tvůrce seriálu Dva a půl chlapa a dostal okamžitě padáka, na což reagoval tím, že si řekl o zvýšení platu. Pokoušel se vyhodit kolegy přímo během natáčení seriálu Anger Management, prohlásil, že má krev tygra a DNA samotného Adonise a zkrátka mu hráblo. Vzhledem k tomu, že Sheenovy úlety plní stránky bulváru a získávají mu překvapivě i hodně fanoušků, nemá moc důvod s tím něco dělat.

Charlie Sheen je démon Foto:

Shia LaBeouf
Byl úspěšným dětským hercem, díky sérii Transformers se stal superhvězdou, natáčel s Michaelem Douglasem, Robertem Redfordem i Bradem Pittem a Hollywood by mu mohl ležet u nohou. Ale neleží. Protože je to podle všeho hňup. Občas mu rupnou nervy a porve se v hospodě, víceméně vyhlásil válku novinářům a do svých rolí se občas až příliš ponoří. Během natáčení válečného filmu Železná srdce se kvůli autenticitě odmítl sprchovat, takže s ním nechtěl nikdo pracovat, protože jednoduše smrděl. A aby toho nebylo málo, sám si vytrhl bolavý zub. Ve válce přeci taky nebyl zubař na každém kroku, ne? Je nevypočitatelný, náladový, hodně horkokrevný a krom toho se občas objeví na nějakém festivalu s pytlem na hlavě, na kterém je napsáno, že už není slavný. Je zkrátka fakt divnej.

shia labeouf Foto:

reklama

reklama