BANKROTÁŘ 50 cent hraje divadlo! V pondělí diamanty, teď plastové hodinky. Proč dělá chudáka?

Slavný rapper nedávno vyhlásil bankrot, což si média spojila s tím, že se mu nechce platit pětimilionové odškodnění ženě, jejíž hanbaté video vyvěsil před pár lety na svůj web. To hudebník pak přiznal. Teď se u soudu objevil v laciném oblečení poté, co v pondělí předváděl hodinky posázené diamanty!
Jsem fakt na mizině, věřte mi!
Jsem fakt na mizině, věřte mi!

reklama

50 cent se rozhodl z milionové aféry vytřískat co nejvíc. Ne zrovna peněz, ale popularity. V pondělí se objevil na červeném koberci v obleku od Dolce & Gabbana a s hodinkami posázenými diamanty. Když ale hned druhý den musel k soudu svědčit ohledně domnělého bankrotu, už se tolik nepředváděl a vystačil si s obyčejným oblekem a hodinkami pro smrtelníky.

Hudebník teď tvrdí, že vůbec není tak bohatý, jak se zdá. Prý vlastní jenom tři zlaté řetězy a hodinky od společnosti Casio, kterými se k soudu vymódil. I když poslední odhad rapperova majetku stanovuje jeho jmění na neuvěřitelných 150 milionů dolarů, 50 cent tvrdí, že dluží 28 milionů a že si dokonce půjčil dva tisíce dolarů od svého dědečka! Přitom vloni podepsal smlouvu na propagaci spodního prádla v hodnotě 78 milionů dolarů. O peníze by tak nouzi mít neměl. Samozřejmě se takovým výhodným obchodem pochlubil na Instagramu.

Jak by teď byl 50 Cent rád za plusový půldolar v účetnictví

50 Cent je na mizině! Vyhlásil bankrot a jeho dluhy jsou astronomické

Rapper přiznal, že vyhlásil bankrot, aby pozastavil soudní tahanice s Lastonií Leviston, jejíž video, kde si užívá se svým partnerem, před časem zveřejnil. Záznam si pustily více než čtyři miliony lidí a Lastonia, která má dítě s rapperovým rivalem Rickem Rossem, požaduje odškodnění za skandál, jaký video způsobilo.

I senioři to dokážou pořádně rozjet!

ULÍTLÉ VIDEO: Důchodci řádí jako drsní rappeři! Tohle musíte vidět!

Ponížená žena zveřejnění lechtivého záznamu přirovnala k tomu, jako by jí někdo zabodl nůž do srdce a otáčel ho tam. Ale vtipálek 50 cent taky zahrál na citovou notu a vybásnil v soudní síni omluvu s pohledem upřeným jejích do očí. To ale nic nemění na tom, že v pondělí vystoupil z letadla a v ruce držel tašku od Louise Vuittona za padesát tisíc korun.

Diamanty nejsou jenom nejlepší kamarádi holek, 50 cent je má rád taky. Mrkněte na jeho hodinky. Foto:

Diamanty nejsou jenom nejlepší kamarádi holek, 50 cent je má rád taky. Mrkněte na jeho hodinky.

reklama

reklama