Bára Kozáková o svém soukromí: Co prozradila na tatínka malé Amálky?

Bára Kozáková je už dva měsíce maminkou krásné holčičky Amálky. Moderátorka Krimy zpráv si mateřství užívá na sto procent i díky velké podpoře rodiny a přítele. S prací se ale na dlouho rozloučit nedokázala.
Tři holky na cestách...
Tři holky na cestách...
archiv

reklama

Na životního partnera i první miminko si moderátorka počkala až po třicítce. V tomhle případě ale stoprocentně platí, že kdo si počká, ten se dočká. Její přítel Ondřej je pro ni obrovskou oporou: „Když přijede z práce, tak pomáhá, koupe a večer se střídáme k padajícímu dudlíku a k uspávání. Já si nemůžu stěžovat, pomáhá mi hodně,“ pochválila Bára svého partnera. Přesto doma moc dlouho nevydržela a už tuto neděli se vrací na televizní obrazovky.

Jak si užívá první měsíce mateřství a jaké důvody ji vedly k brzkému návratu do práce? To vše a ještě víc uvidíte v reportáži Andrey Košťálové.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 27.4.2016 - Bára Kozáková s dítětem


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!