Barack Obama jak ho neznáte. Co provádí, když se nikdo nedívá?

Americký prezident Barack Obama patří mezi nejmocnější muže světa. Na veřejnosti se většinou chová spořádaně, i když je také pravdou, že si někdy neodpustí vtípky i před davy. Tím ale získává většinou body navíc na škále oblíbenosti. A nové video jich Obamovi nejspíš také pár přidá.
Barack Obama natočil video, co dělá, když se nikdo nedívá
Barack Obama natočil video, co dělá, když se nikdo nedívá

reklama

V něm totiž Obama dělá opravdu vtipné kousky. Pózuje před zrcadlem, mrká na svůj odraz, fotí si selfie s pomocí selfie tyče, snaží si namočit sušenku do mléka nebo cvičí basketbalové hody na koš s neviditelným míčem.

Video, které se okamžitě rozletělo do světa, spustilo vlnu pozitivních ohlasů, Barack Obama totiž ví, jak si získat svoje drahé Američny. Minutový záznam byl již na sociální síti Facebook sdílen více jak 25 000krát! Prostě americký prezident je člověk jako všichni ostatní a příležitostně to dokazuje opravdu skvělým způsobem. Mrkněte se na video i vy!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Co provádí Barack Obama, když se nikdo nedívá?

Mohlo by vás zajímat:

startujuuuu

Je to letadlo? Je to pták? Ne, to je prezident Obama!

Prezident USA Barack Obama si udržuje fyzičku...

Prezident USA Barack Obama... dal se na útěk?!

Tak tady bychom si možná ani nevybrali...

Putin na guláš, Obama na řízky... Politici, jak jste je ještě neviděli

reklama

reklama