Barbora Strýcová má už za Krause náhradu! A je to pěkný bejk

Strýcová a Matějček
Strýcová a Matějček
Instagrram

reklama

Před třemi dny se na sociální síti Barbory Strýcové objevilo prohlášení o rozchodu s Davidem Krausem. Tenistka a zpěvák tvořili pár tři roky a získali si mnoho fanoušků. Právě ti měli Barboře za zlé, že s prohlášením, ve kterém tvrdí, že spolu už dva měsíce nežijí, přišla až teď. Den po zveřejnění pikantních fotek s milencem, které nafotil deník Blesk. Podle veřejnosti z Davida udělala paroháče.

 

Milí fanoušci, mám pro vás zprávu, která se netýká tenisu. Můj vztah s Davidem skončil. Není to záležitost několika hodin, ale měsíců. Nechtěla jsem veřejně řešit naše osobní problémy. S Davidem jsem prožila tři krásný roky a spoustu chvil, na které nikdy nezapomenu. Byli jsme každý úplně jiný, ale možná právě proto jsme se jeden do druhého zamilovali. Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout a nestresovat se. Ale jako mnoho jiných vztahů i my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili. Naše problémy byly vždycky jen naše. Davida i jeho práci stále respektuju, i v našich těžkých chvílích se choval vždy férově. Mám ho ráda a přeju mu všechno nejlepší. Stejně tak doufám, že on bude i dál fandit mně.

Příspěvek sdílený Barbora Stryc (@barborastrycova),

 

 

Bára s Davidem pro @prim_manufacture.#barborastrycova

Příspěvek sdílený Barbora Strýcová CZ (@teambaracz),

A nový vztah je možná na obzoru. Vášnivím milencem Báry je teď šéfredaktor předního módního časopisu Petr Matějček. Vousatý novinář má pověst pěkného kance. Blesk dokonce zjistil, že o něm koluje dost vtipná historka. Tedy vtipná pokud se to netýká zrovna vás. Petr měl před svatbou se svou bývalou přítelkyní, jenže se mu trošku zvrtla rozlučka se svobodou. Sbalil v baru dívku a několik dní si s ní užíval tak, že na den D zapomněl. Jednoduše se pro sex nedostavil k oltáři. Z milenky se stala přítelkyně, ale co bylo dál se snoubenkou, nikdo neví. Tak tento vášnivý „Matějček-bejček“, jak se mu přezdívá, je novou láskou Strýcové. Podle zveřejněných fotografií na Blesk.cz, kde Petr při líbačce Báru drží za pozadí je jasné, čím tuto živočišnou sportovkyni okouzlil.

 

Back to life, back to reality. #lifeafterkviff @ellbenediktrenc

Příspěvek sdílený Petr Matejcek (@petrmatejcek),

reklama

reklama