Bartoška se stydí: Jak je na tom „mrtvý“ Stanislav Fišer?

Také další vydání VIP zpráv vám nabídne to nejzajímavější, co se ve světě domácího i světového showbyznysu událo. Skandál s předčasným pohřbením herce Stanislava Fišera má svou dohru. A věděli jste, že herečka Iva Pazderková nemá problém s pískáním fotbalového zápasu?
Stanislava Fišera rozzlobilo, že ho pohřbili za živa.
Stanislava Fišera rozzlobilo, že ho pohřbili za živa.
VIP zprávy

reklama

Žije - a to navzdory tomu, že ho na karlovarském festivalu omylem už pohřbili. Herec Stanislav Fišer, který mimo jiné proslul jako dabér Pierra Brice v roli indiánského náčelníka Vinnetoua, je doma a v pořádku. Přijal už i omluvu od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky. O tom, co dělá a jak bojoval s těžkou nemocí, se více dozvíte ve VIP Zprávách.

Zemřel představitel Vinnetoua

Howgh! Zemřela legenda: Vinnetou – Pierre Brice odešel do věčných lovišť!

 

 Běžně se navlékají do hokejových mundúrů a na nohy nazouvají brusle. Teď hvězdy jako Aleš Kotalík, Michal Vondrka, Alexandr Salák nebo Jakub Krejčík obuli kopačky a vyběhli na trávník. První ročník charitativní akce s názvem na Nohou bez, přijely ozdobit a podpořit i českobudějovické missky. A vše to nekompromisně na trávníku v roli rozhodčí řídila Iva Pazderková. Jak jí to šlo, uvidíte dnes večer ve VIP Zprávách.

Video VIP zprávy: Iva Pazderková je zvyklá oblečení nakupovat v second handech

Proč se Iva Pazderková obléká výhradně v sekáči?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!