Básiková se prostě nepoučí. Pořád jede ve stylu Divá Bára

Zpěvačka Bára Basiková (50) dokončila po dvanácti letech nové sólové album s názvem Belleville a na jeho křest v pražském Budha baru se pořádně vymódila.
Zpěvačka Bára Basiková má prostě svůj styl, který nemění
Zpěvačka Bára Basiková má prostě svůj styl, který nemění
Isifa

reklama

Basiková je půvabná žena, ale má velice jemné vlasy, s kterými toho nejde moc udělat. Jenže účesy na Jágra nebo na jezinku jí na šarmu moc nepřidávají. Tentokrát ji zřejmě inspirovala vzpomínka na muzikál Rusalka, ve kterém kdysi účinkovala.

„Nikam jsme nespěchali, měli jsme ten luxus si vybírat opravdu to nejlepší z nápadů, které přicházely...,“ řekla Bára Basiková o nové desce.

Což o to, písničky má dobré, škoda jen, že to neplatí i o práci stylistů a vizážistů. Pohled na zpěvačku nám hned evokoval úvodní píseň jejího alba s názvem Betonové terasy. To, jak jí vlasy trčely vzhůru, totiž nešlo zpevnit snad ničím jiným než právě betonem.

Bára Basiková oslavila letos padesátiny a na křest nového alba BELLEVILLE přišel i její o patnáct let mladší manžel Petr Polák, s kterým má syna Thedora. Ten se narodil v dubnu 2009. Basiková má ještě dvě dospělé dcery – dvojčata Marii a Annu.

Podívejte ve Fotogalerii, jak Bára Basiková s účesy experimentuje. Stojí to za to.

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Václav Noid Bárta a Bára Basiková

Basiková a Noid: Co ti dva spolu mají?

Bára a Simona, kamarádky nejen do deště

Basiková a Krainová: Vystačí si samy!


reklama

reklama