Beckhamovi prodávají vilu v Beverly Hills! Stačí vám zhruba půl miliardy

Celý svět ví, že jsou Beckhamovi movití. Ti se teď rozhodli, že prodají svůj ohromný šestipokojový dům v Beverly Hills, který si koupili před více jak deseti lety. Elitní nemovitost vychází v přepočtu na půl miliardy korun, to je přesně o půl milionu více než původní cena. Pokud byste tedy měli zájem, neváhejte a rychle jednejte! Zájemců je víc než dost.
Vila Davida a Victorie Beckhamových je na prodej.
Vila Davida a Victorie Beckhamových je na prodej.
instagram/@spletnik.ru

reklama

Úchvatný dům, jehož rozloha vychází na více než 1200 metrů krychlových má šest ložnic, devět koupelen a ohromný bazén. Hvězdný pár zde i se svými dětmi prožil přes 11 let a zařídil si zde i fenomenální knihovnu, domácí kino a dokonce i karaoke. Celý pozemek je obehnán železnými vraty a ty poskytují absolutní bezpečnost. 

Luxusní dům v Beverly Hills.
Autor: instagram/@spletnik.ru Luxusní dům v Beverly Hills.
Dům v Beverly Hills.
Autor: instagram/@spletnik.ru Dům v Beverly Hills.

A proč hvězdná dvojice dům prodává? To je jednoduché. Většinu svého času tráví rodina v Londýně a tak obrovský dům ve Spojených státech tedy nepotřebuje. Prozatím se mluví o tom, že se objevil seriosní kupec a s velkou pravděpodobností již brzy dům odkoupí. No, uvidíme, kdo se do hvězdného domečku nastěhuje tentokrát.

Beverly Hills
Autor: instagram/@spletnik.ru Beverly Hills

V poslední době se hojně spekulovalo, že by měla být někdejší členka Spice Girls znovu těhotná. Právě páté dítě mělo uhladit všechny řeči o neshodách mezi Davidem a Victorií. ‚‚Je určitě těhotná, má kolem sebe takovou tu těhotenskou záři. Teď, když je dítě na cestě, všechno mezi nimi vypadá lépe,‘‘ tvrdil zdroj blízký manželům pro časopis OK! Australia. Zdá se ale, že šlo skutečně o pouhé domněnky a dvojice se usmířila čistě díky partnerské komunikaci a vzájemnému porozumění.

David a Victoria Beckham
Autor: instagram/@spletnik.ru David a Victoria Beckham

reklama

reklama