Bella Hadidová opět přišla o přítele. Proč tentokrát?

Nesou se zvěsti, že jednadvacetiletá modelka Bella Hadidová a její o 10 let starší přítel Drake již nejsou vůbec v kontaktu. Románek této dvojice skončil dříve, než měl vůbec možnost naplno začít. Ke všemu média informují, že iniciátorem rozchodu byl sám Drake a nezachoval se ani trochu gentlemansky. Se svou milou se prý rozešel přes SMS.
Bella Hadidová
Bella Hadidová
AP

reklama

Připomeňme si, že před necelými dvěma měsíci se začalo o možném spojení dvojice spekulovat, konkrétně po narozeninách Hadidové, kde byl Drake jejím celovečerním společníkem. Muzikant i světová modelka působili jako hrdličky, ale podle slov Drakových přátel mezi oběma aktéry o nic vážného nešlo. ‚‚Jsou prostě přátelé“ nechali se několikrát slyšet známí rappera. 

 

Na druhé straně někteří známí modelky tvrdí pravý opak. Dvojici prý propojovalo něco podstatně silnějšího než jen přátelství. Svůj údajný vztah prý nezveřejňovali a scházeli se tajně. Co je tedy příčinou toho, že se pár rozpadl? Možná se jedná o žárlivost ze strany Draka na Bellina expřítele, hudebníka The Weeknda, se kterým chodila modelka přes rok a půl. Ten však Hadidové utekl za zpěvačkou Selenou Gomezovou. Není to ale tak dávno, co se muzikant rozešel i se Selenou a se vší vervou usiloval o návrat Belly. Nemluvě o tom, že fotografové spatřili The Weeknda u Bellina domu a tyto snímky obletěly okamžitě celý svět. Jistě se tedy dostaly i k Drakeovi.

No... kterému muži by se něco podobného líbilo? Předpokládá se, že právě tento incident byl tou poslední kapkou a Drake si chtěl udržet alespoň nějaký zbytek hrdosti. 

Není však vyloučeno, že se jedná o pouhé mýty a domněnky a pár se velmi brzy ukáže znovu na veřejnosti. Ostatně, ne každý dává rád své soukromí na odiv všem a je možné, že právě tyto dvě hvězdy jsou již věčnou pozorností médií unaveni. Připomeňme si, že Drake tvořil dlouhou dobu pár se zpěvačkou Rihannou a dokonce měl jistou dobu doma i jednu z nejhezčích zpěvaček vůbec, Jennifer Lopezovou. Jak je vidět, Drake o krásné ženy nouzi nemá a na případný vztah s modelkou si po boku nové kořisti ani nevzpomene.

reklama

reklama