Ben Affleck přistižen v posteli se sexy chůvou. Ne, tohle není scénář, ale realita!

Ben Affleck, který nedávno oznámil, že se bude rozvádět s Jennifer Garner, dlouho tutlal důvody rozpadu manželství. Nyní však vyplouvají na povrch detaily týkající se jejich rozchodu a není to nic hezkého
Ben Affleck s mladičkou chůvou
Ben Affleck s mladičkou chůvou
Mirror

reklama

Nejedná se totiž o jeho slabost pro poker ani alkohol. Za rozvodem stojí Christine Ouzounian (28), atraktivní chůva hvězdného páru.

Vše údajně prasklo, když byla rodina na dovolené na Bahamách. Ben Affleck v průběhu dovolené pozval Christine do Las Vegas na charitativní pokerový turnaj. Přestože se Christine bála, že ji Jennifer Garner vyhodí, Ben Affleck ji ujistil, že se to nestane. Jennifer tak zůstala na Bahamách sama s dětmi a on odletěl v soukromém letadle do Vegas s chůvou.

Lenka 11.8  - Obrázek 1 Foto:

O tom, že je jí Ben nevěrný, se dozvěděla Jennifer od společných známých, kteří byli také na pokeru. Když se Ben vrátil na Bahamy, Jennifer chůvu okamžitě vyhodila a řekla Affleckovi, že jejich manželství končí.

 
Ben Affleck se údajně stále stýká s Christine Ouzounian, přestože jeho tisková mluvčí toto tvrzení vyvrátila. Ouzounian se údajně svěřila kamarádce, že se s ní Affleck rozešel, protože teď s ní nemůže udržovat vztah vzhledem k rozvodu a dětem. I tak byl však Affleck a Ouzounian přistiženi společně v jeho domě 17. července. Oba se v domě zdrželi 2 hodiny.

Hádejte, se kterou slavnou herečkou se Ben Affleck spustil?

Prasklo to! S touhle slavnou nahotinkou si Ben Affleck užíval za zády manželky! Jak vypadá svlečená v posteli?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!