Beyonce a Jay-Z jako hopeři

Oslavy Halloweenu pokračují. Mnohé hvězdy už o svých halloweenských večírcích promluvily, nyní se se svými fanoušky podělili o své kostýmy i šestatřicetiletá Beyonce s partnerem Jay-Z.
Beyonce a Jay-Z
Beyonce a Jay-Z
instagram/@baddestbtchthusfar

reklama

Přípravy ke svátku Všech svatých hvězdný pár nepodcenil a už dlouhé měsíce dopředu vybíral kostýmy na své předvedení ve společnosti. Na večirek se manželé vypravili za kolegy z oboru - známé hip-hopové osobnosti. Beyoncé zazářila v bílé košili, černé paruce a slunečních brýlích, kdy chtěla symbolizovat Lil´Kim z klipu Missy Elliott The Rain, zatímco její vyvolený se převlékl za brutálního rappera The Notorious B.I.G. Měl na sobě červený kožený svršek, zlatý řetěz, sluneční brýle a celý outfit doplnila hůl.

 

#me + #beyonce @ #kellyrowland & #kodak Lens #halloween #party #california by @ra_di_dah_di

Příspěvek sdílený Angie Beyince (@angiebeyince),

Připomeňme si, že v loňském roce se Beyoncé s Jay-Z převlékli na Halloween za panenky, v pravém slova smyslu. Věčně krásná Beyoncé si zahrála na Barbie a její manžel na Kena. Obvykle se do převleků zapojují i ratolesti hvězdného páru, ovšem pro tentokrát si oba muzikanti vzali od rodičovství volno a vydali se oslavovat se svými přáteli. Čtyřměsíční dvojčata Rumi a Sir zůstali doma s chůvou a užívali si klid od rodičů rovněž.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!