Beyoncé málem přišla o vlasy

Americká zpěvačka Beyoncé (31) se během koncertu v kanadském Montrealu hodně zapotila. Nešťastnou náhodou se jí totiž do ventilátoru zamotaly vlasy. K incidentu došlo na konci koncertu, když přidávala píseň s názvem Halo.
Při vystoupeních neváhá využít k ladným pohybům vše, co se najde na pódiu
Při vystoupeních neváhá využít k ladným pohybům vše, co se najde na pódiu
twitter

reklama

Zpěvačka Beyoncé v Montrealu koncertovala v rámci aktuálního světového turné The Mrs. Carter Show. Na konci vystoupení si fanoušci vyžádali přídavek.

Ten se však zpěvačce málem stal osudným. Během písně Halo se jí zamotaly vlasy do ventilátoru stojícím na okraji pódia. Díky rychlé reakci nepřišla půvabná zpěvačka o svou bujnou hřívu. Po nepříliš příjemné události ji v zákulisí utěšoval její manžel rapper Shawn Carter alias Jay-Z. Ten ji spolu s jejich dcerou Blue Ivy na koncertech doprovází.

Beyoncé začala svou hudební kariéru v roce 1997 jako jedna z členek skupiny Destiny´s Child. Po odchodu z kapely se vydala na sólovou dráhu, což se jí neuvěřitelně vyplatilo.

Na svém kontě má čtyři studiovky – Dangerously In Love (2003), B'Day (2006), I Am... Sasha Fierce (2008) a 4 (2011). Všechny dobyly americký hudební žebříček Billboard 200. Na kontě má už zpěvačka 17 cen Grammy. Jen tři z nich Beyoncé získala ještě jako členka Destiny's Child.

-juf-


reklama

reklama